Reklama

Reklama

Reklama

Jakub Rzeźniczak nie mógł utrzymać rąk przy sobie. Tak zabawia się z Nowicką na plaży

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i Paulina Nowicka w końcu oficjalnie są małżeństwem. Zakochana para wzięła ślub na plaży, podczas pobytu na Florydzie. Zakochani spędzają właśnie romantyczne chwile w Miami, którym postanowili pochwalić się w sieci. Fani nie zostawili na nich suchej nitki.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie chwalili się przygotowaniami do ślubu. Można powiedzieć, że zaskoczyli media i swoich wiernych fanów. Piękna ceremonia odbyła się 28 listopada 2022 roku w Key Biscayne na Florydzie. Zdjęcia oraz relacja z imprezy na instagramowych kontach młodej pary pojawiła się następnego dnia. Po spektakularnej uroczystości zakochani postanowili zostać w Miami i właśnie tam spędzić swój miesiąc miodowy.

Reklama

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka szaleją na plaży

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich instagramowe konta przepełnione są nagraniami oraz zdjęciami. Niedawno ukochana znanego piłkarza postanowiła pokazać, jak spędza czas u boku swojego małżonka. Na fotografiach, które znalazły się na jej InstaStories widać prawdziwe szaleństwo.

Młode małżeństwo poranki spędza na plaży, a wieczory przy rytmicznej muzyce w najlepszych restauracjach. Fotografia, która pojawiła się w sieci, przedstawia zakochaną parę, która trzyma się za ręce i głęboko patrzy sobie w oczy.

Paulina Nowicka postanowiła opublikować na swoim instagramowym koncie w skąpym bikini. To wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Fani nie ukrywali, że byli zniesmaczeni jej postami i InstaStories. Internauci jednogłoście wyznali, że Nowicka powinna zachować takie zdjęcia dla siebie przez wzgląd na szacunek do byłej partnerki i jej tragicznie zmarłego dziecka.

"Wiem, że jesteś zakochana i chcesz pokazywać ten związek, ślub jak szczęśliwa kobieta. Ale Twój ukochany ma przeszłość. Niełatwą. Dobrze by było nabrać dystansu i uszanować chorobę i śmierć dziecka Twojego już męża"

"Myślę, że karma szybko wróci..."

"To się nazywa żałoba po takiej tragedii... Szkoda słów"

Jakub Rzeźniczak - historia związków

Jakub Rzeźniczak ma bardzo bogate życie uczuciowe. Piłkarz był mężem modelki Edyty Zając, którą zostawił dla Eweliny (kobieta nie jest związana z polskim show-biznesem). Płomienny romans nie przetrwał próby czasu, ponieważ sportowiec znalazł nowy obiekt zainteresowań. Była nim Magda Stępień, która urodziła mu synka. Para rozstała się, zanim na świecie pojawił się Oliwier. Niestety chłopiec zmarł po ciężkiej walce z chorobą. U boku Jakuba pojawiła się nowa ukochana, Paulina Nowicka. Zakochani zaręczyli się pod koniec 2021 roku i niedawno wzięli ślub. Ciekawe jak długo Rzeźniczak pozostanie wierny małżonce?

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia

Stępień jednak odwiedziła grób syna we Wszystkich Świętych. Ten widok odebrał jej mowę

Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy