Reklama
Reklama

Jakimowicz oburzony wywiadem Szelągowskiej. Ostro podsumował prowadzących Wojewódzkiego i Kędzierskiego

Jarosław Jakimowicz nie przebiera w słowach. Ulubieniec TVP tym razem odniósł się w ostrych słowach do rozmowy Doroty Szelągowskiej z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Zalecił prowadzącym terapię.

Dorota Szelągowska o ojczymie w podcaście "WojewódzkiKędzierski"

Dorota Szelągowska przed kilkoma dniami gościła w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Gwiazda TVN i córka znanej pisarki Katarzyny Grocholi wróciła do sprawy swojego ojczyma. Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów Szelągowska nazwała byłego partnera swojej matki pedofilem. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim Piotrem Kędzierskim rozwinęła ten traumatyczny wątek.

Reklama

"Mój ojczym najprawdopodobniej mnie nie skrzywdził. Z tego, co wiem, pracuje w TVP, ale nie wiem dokładnie, nie mam wielu wspomnień z tego czasu".

Przyznała, że nic chcą z mamą dużo mówić na ten temat w obawie przed pozwem, ale zdaniem Szelągowskiej mężczyzna ten "jest złym człowiekiem". 

Jarosław Jakimowicz oburzony słowami Szelągowskiej

Te słowa Doroty Szelągowskiej oburzyły Jarosława Jakimowicza, który od paru lat pracuje w TVP. Połączenie sprawy pedofila z publiczną telewizją postanowił skomentować na swoim Instagramie. Napisał, co myśli o Szelągowskiej i prowadzących podcast Kubie Wojewódzkim i Piotrze Kędzierskim. "Jak słucham tych trzech osób, to dziś wiem na 100 proc. To są zje...e głowy" - pisze Jakimowicz.

Dalej nie szczędził też krytyki samej Katarzynie Grocholi.

"Od lat Grochola opowiada o swoich problemach, alkoholu, patologicznym związku. Ta tutaj o atakach paniki. Ta sytuacja nie wynika z tego, że to matka wybrała tego faceta pedofila. To nie matka odpowiada, jak długo akceptowała jego jazdy. Na ile rzeczy przymykała oko, na co się godziła, nieważne. Jak długo jej to pasowało, nieważne. Ile razy pili alkohol razem? Nieważne. Wiecie, co jest najważniejsze? Że on teraz pracuje, prawdopodobnie, w TVP. Nie wierzę. Co to za debilna konstrukcja?" - oburzał się Jakimowicz.

Zalecił też trójce rozmówców udanie się na terapię. Bezpośrednio zwrócił się do Wojewódzkiego, podsumowując wywiad krótko: "Kuba, wy jesteście kretynami."

Zobacz też:

Jakimowicz nie zostawił suchej nitki na Kindze Rusin! Brutalny atak na jej ojca. Przekroczył granicę?

Ogromna wpadka Jakimowicza. Tego "profesora" będą mu wypominać latami!

Jakimowicz atakuje Odetę Moro. Grozi ujawnieniem kompromitujących faktów!

Jarosław Jakimowicz się doigrał. Komisja Etyki TVP orzekła w jego sprawie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy