Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak udało się schudnąć Kazadi?

W ostatnim roku Patricia przeszła prawdziwą metamorfozę: zmieniła fryzurę, wydoroślała. Zrzuciła też trzy kilogramy. Jednemu z tygodników zdradziła sekret swojej nowej diety!

"Zaczęłam dbać o zdrowie. Słucham swojego organizmu" - wyznała "Party". Podobno przestała jeść mięso, za to włączyła do swojego jadłospisu więcej ryb i warzyw. Poranną kawę zastąpiła szklanką świeżo wyciskanego soku z grejpfrutów. Z bólem serca zrezygnowała też z czekolady, bo... okazało się, że jest na nią uczulona!

Reklama

Sama Kazadi jest zaskoczona komentarzami na temat swojej sylwetki. "Schudłam tylko trzy kilo, ale niektórzy twierdzą, że wyglądam, jakbym zrzuciła dziesięć" - śmieje się. Apetyczną figurę eksponuje teraz w odważniejszych stylizacjach. Odkąd rozpoczęła współpracę ze stylistką Moną, zaczęła bawić się modą.

Jest też inny powód, dla którego Patricia pięknieje. Podobno jest... zakochana! Kim jest jej wybranek? "Dzieli nas ocean, ale odległość nie musi być przeszkodą" - wyznaje.

O przeprowadzce do Stanów na razie jednak nie myśli. Nie teraz, kiedy jej kariera w Polsce nabiera takiego tempa! Oprócz programu na żywo Kazadi wciąż stawia na muzykę. Za chwilę ukaże się jej płyta, a po jej wydaniu wokalistka planuje ruszyć w trasę koncertową.


Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje