Reklama
Reklama

Jackowski widział, co stanie się w marcu 2023: "Polska poniesie straty"

Krzysztof Jackowski nie próżnuje. Tym razem zdradził, co objawiło mu się w wizji na marzec 2023 roku. Jak można się domyślić, nie jest optymistycznie. Wszystko powiązane jest z działaniami Rosji na Ukrainie. Czy Polska na tym ucierpi? Tego dowiesz się z najnowszej przepowiedni jasnowidza Jackowskiego.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego: to czeka Polskę w marcu 2023

Wszyscy już zdążyliśmy się przyzwyczaić do mało optymistycznych przepowiedni jasnowidza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem przewidział, co stanie się z Polską w marcu 2023. Czasu zostało niewiele...

Jackowski widział, co stanie się w marcu 2023: "Polska poniesie straty"

"Kojarzy mi się, że marzec dla Polski jest takim marazmem. Zaczyna się pewien marazm, jeżeli chodzi o Polskę. Jakby w niedługiej przyszłości Polska miała jakieś straty ponieść przez to, co robi Rosja na Ukrainie i ogólnie to, co się dzieje w naszym regionie - wyznał jasnowidz Krzysztof Jackowski dla "Super Expressu".

Reklama

Krzysztof Jackowski odcina się w przepowiedniach od zaginięcia Iwony Wieczorek

Krzysztof Jackowski miał okazję uczestniczyć w poszukiwaniach zaginionej Iwony Wieczorek. Niestety, w pewnym momencie nagle odciął się od sprawy. Dlaczego to zrobił?

Według niego, cała sprawa jest "dziwna" i "podejrzana". Po napisaniu książki przez Janusza Szostaka i podarowaniu jej jasnowidzowi, Jackowski miał mieć koszmary, a także doświadczył zjawisk paranormalnych. Od tamtej pory nie zamierza komentować dalej sprawy.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada "Nowy Porządek Świata"? Czeka nas najgorsze

Matka Iwony Wieczorek gorzko o Krzysztofie Jackowskim: "Nic się kupy nie trzymało"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy