Reklama
Reklama

Jackowski przewidział pogodę na majówkę. Wskazał szczególnie na jeden dzień

Krzysztof Jackowski wrócił niespodziewanie z nową przepowiednią. Tym razem spuścił z tonu i skupił się na sprawie, która aktualnie zapewne nurtuje wielu Polaków. Chodzi o to, jaka będzie pogoda na zbliżającą się majówkę. Teraz postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości...

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz, który chętnie dzieli się swoimi wizjami na łamach tabloidów. Tym razem postanowił zabrać głos w sprawie zbliżającej się majówki. 

Mężczyzna zdaje sobie sprawę, jak wielu rodaków z wypiekami sprawdza najnowsze prognozy, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję o urlopie. 

Choć początek kwietnia zaskoczył wielu i był niezwykle ciepły i pogodny, potem pogoda zaczęła się mocno zmieniać, wróciło zimno i opady deszczu. 

Reklama

Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na majówkę

Jackowski wrócił więc z najnowszą przepowiednia ws. pogody na majówkę. Zaczął od tego, kiedy zła aura zacznie się zmieniać. Podał nawet konkretną datę:

"W tę sobotę, 27 kwietnia to się skończy" - oznajmił.

Na tym jednak oczywiście nie poprzestał. W rozmowie z "Super Expressem" podał więcej konkretów i uspokoił, że pogoda na majówkę będzie dobra, choć jeden dzień go nieco martwi. 

Jackowski podzielił się wizją z rodakami

"Następny tydzień, ten z majówką, będzie ładny. Taki ciepły, bez opadów. Chociaż jeden dzień nie będzie taki, jakbyśmy chcieli. Po majówce przyjdzie załamanie pogody na dwa, maksymalnie trzy dni, a potem już będzie ciepło" - przepowiada Jackowski. 

Zobacz też:

Jackowski widział przyszłość TVP. Jego wizja to nie plotki

Jackowski przewidział pogodę na wiosnę i lato 2024. Kiedy warto zaplanować urlop?

Jackowski miał nagłą wizję. Przepowiedział przyszłość tego polskiego miasta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama