Reklama
Reklama

Jackowski przewidział, co stanie. To, co zobaczył miesiące temu zaczyna się sprawdzać

Krzysztof Jackowski regularnie dostarcza Polakom wizji dotyczących polityki, ekonomii, czy też pogody. Okazuje się, że przepowiednia sprzed blisko pół roku zaczyna się sprawdzać! Oto co widział jasnowidz w swojej wizji.

Jackowski przewidział, co stanie. To, co zobaczył miesiące temu zaczyna się sprawdzać

Można wierzyć jasnowidzowi z Człuchowa lub nie, ale Krzysztof Jackowski w kwestii swoich przepowiedni jest bardzo konsekwentny. To kolejny już raz, kiedy wcześniejsza jego wizja - wówczas niezrozumiała - staje się rzeczywistością. Dopiero teraz niektórzy łączą fakty i przyznają Jackowskiemu rację.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego przestraszyła nawet jego

Blisko pół roku temu Krzysztof Jackowski miał wizję na temat niespokojnych ruchów na granicy, które będą miały wpływ na Polską politykę. Jak się okazuje - wszystko, co wówczas przewidział, powoli zaczyna się sprawdzać. Niespokojną wizję dotyczącą wyborów wyjawił na początku tego roku - można przeczytać ją TUTAJ.

Reklama

Jasnowidz Jackowski widział, co się stanie. Inni też mogą

Przez ostatnie lata wizje Krzysztofa Jackowskiego krążyły wokół wielu tematów: od polityki międzynarodowej, aż po prognozy pogody dla Polski. Na swoim kanale na YouTubie co chwilę prowadzi transmisje live związane z tym, co właśnie mu się objawia. 

Dzięki swojej popularności, Krzysztof zwęszył okazję do dodatkowego zarobku. Jackowski swoim widzom oferuje... kurs jasnowidzenia. Za niecałe 600 złotych każdy chętny otrzyma wiedzę i techniki doświadczania wizji. Monetyzowanie swojego wieloletniego doświadczenia nie spodobało się innemu profecie, aż wywołała się "afera jasnowidzka".

Zobacz też:

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

"Afera jasnowidzka". Zarzuty wobec Jackowskiego: "Jego ego zakłóca energię"

Jackowski widział, co stanie się za chwilę! Podzielił to na dwa etapy

Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama