Reklama
Reklama

Jackowski pilnie dzieli się najnowszą przepowiednią! Wie, kto wygra wybory w Polsce

Jasnowidz z Człuchowa, czyli Krzysztof Jackowski dostaje rozmaite pytania od czytelników. Jedno z najczęściej pojawiających się ostatnio pytań jest to, kto wygra wybory w Polsce. Czy zmieni się władza polityków? Kto przestanie rządzić krajem? Krzysztof Jackowski powiedział, że "mówi to z trwogą". Zobaczcie, co nas czeka według słów jasnowidza!

Jasnowidz Jackowski miał wizję na temat wyborów w Polsce

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami na YouTubie i w mediach. Najbardziej pilnymi tematami jest między innymi inflacja, wojna za wschodnią granicą naszego kraju, a także przyszłe wybory. Jasnowidz przyznał, że miał wizję dotyczącą tego, kto wygra, a kto przegra. Nie wszyscy będą zadowoleni!

Jackowski widział, kto wygra nadchodzące wybory: "Mówię to z trwogą"

Tym razem jasnowidz z Człuchowa nie ma optymistycznych przepowiedni. Przypomnijmy, że w marcu Krzysztof Jackowski przepowiedział dla Polski "poniesienie strat".

Reklama

Okazuje się, że Polacy coraz częściej zaniepokojeni sytuacją w kraju, szukają pocieszenia u profetów. Jasnowidz był wyjątkowo ostrożny w przekazywaniu informacji, ponieważ nie chciał znaleźć się "na celowniku".

Jackowski pilnie dzieli się najnowszą przepowiednią! Wie, kto wygra wybory w Polsce

Jackowski zaznaczył, że w jego słowa należy wziąć w cudzysłów, ponieważ los płata figle i wydarzenia mogą mieć całkiem inny przebieg...

"PiS złoży koalicję, będzie miał większość, ale PiS nie doczeka przyszłych wyborów. Mówię to z trwogą, ale jestem konsekwentny. Mógłbym teraz tego nie mówić, mógłbym zamilknąć, ale jestem człowiekiem honoru. Nawet jakbym się mylił, to jestem honorowy" - zdradził Krzysztof Jackowski 

Chcąc uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu jego najwnowszej przepowiedni mogliby się zdenerwować, Krzysztof Jackowski przypomniał że już w swoich audycjach po obięciu władzy przez partię Jarosława Kaczyńskiego mówił, że "PiS się raptem rozmyje, wyparuje, przestanie funkcjonować". 

Myślicie, że ma rację?

Zobacz też:

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego nie były jeszcze nigdy tak dokładne. Pora pakować dobytek? Nadchodzi najgorsze

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada "Nowy Porządek Świata"? Co nas czeka? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama