Reklama
Reklama

Jackowski przepowiedział przyszłość Lewandowskiego. Oto co go wkrótce czeka

Krzysztof Jackowski dzięki swoim przepowiedniom stał się najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. W swoich wizjach profeta z Człuchowa przewiduje nastroje społeczne, pogodę i wydarzenia, które niedługo mają nastąpić. Tym razem w specjalnej wizji skupił się na karierze Roberta Lewandowskiego, która już powoli dobiega końca... Jakie wiadomości dla piłkarza ma wizjoner?

Jackowski i jego najnowsza przepowiednia o Robercie Lewandowskim. Oto co go wkrótce czeka

Krzysztof Jackowski rzadko wypowiada się na temat konkretnych osób - zwłaszcza z polskiego show-biznesu. Zdecydowanie częściej woli mówić swoje przepowiednie na najbliższe miesiąceprognozować, kiedy najlepiej wziąć urlop latem, a także jaki los czeka konkretne miasta w Polsce. Dlatego najnowsza przepowiednia Jackowskiego na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego może wielu zadziwić.

Reklama

Zobacz też: Szokujące wyznanie Błaszczykowskiego. Oto co powiedział o konflikcie z Lewandowskim [POMPONIK EXCLUSIVE]

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego. Przewidział przyszłość Lewandowskiego

O Robercie Lewandowskim znowu zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą doniesień, co dzieje się nocami w ich domu. Choć ostatnio piłkarzowi udało się wbić kilka goli dla swojej drużyny, to jednak długi czas gry poniżej oczekiwań kibiców mocno dał mu się we znaki. To wtedy też wieszczono, że zbliża się koniec jego kariery.

Na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego wypowiedział się Krzysztof Jackowski. Przeznaczył czas na swoją wizję, aby dokładnie przewidzieć co się stanie z piłkarzem po zakończeniu jego kariery. Jak stwierdził jasnowidz, teraz jest idealny moment, aby Lewy zakończyć karierę w chwale.

"Robert Lewandowski jest w bardzo dobrym momencie na odpuszczenie sobie. Na zostawienie swojej twarzy, swoich dokonań w szczytowym momencie dla sportowca. To jest bardzo przyszłościowe" - wyznał Jackowski dla Super Expressu.

Przyszłość Lewandowskiego w wizji Jackowskiego. Oto co go czeka

Krzysztof Jackowski jest zdania, że po zakończeniu kariery czeka go stanowisko prezesa PZPN. To podobna sytuacja do tej, w której był Adam Małysz - on również po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego zdecydował się rozwijać swoje rajdowe pasje, a na końcu został prezetem Polskiego Związku Narciarskiego.

"Robert Lewandowski może liczyć w przyszłości, dzięki temu, na bardzo wiele. Chociażby od trenerstwa po nawet prezesowanie w Polskim Związku Piłki Nożnej" - wyznał niedawno jasnowidz Jackowski.

Dlatego według jasnowidza Lewandowski nadaje się na stanowisko prezesa? Odpowiedź jest zaskakująca.

"Ma zdrowsze spojrzenie i świeższe spojrzenie na polska kadrę" - przyznał Jackowski w rozmowie z tabloidem.

Zobacz też:

Legendarny piłkarz odmówił występu w filmie o Błaszczykowskim. O ich konflikcie wiadomo od dawna

Błaszczykowski pokazał tajemniczą żonę Agatę. Wzbudziła sensację tak jak Werner z ukochanym

Szczęśliwe wieści z domu Lewandowskich. W środku nocy ogłosili nowiny

Koledzy Lewandowskiego jednak mieli rację. Najpierw przykre słowa, a teraz Anna uciekła z Barcelony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy