Reklama
Reklama

Błaszczykowski pokazał tajemniczą żonę Agatę. Wzbudziła sensację tak jak Werner z ukochanym

Na premierze filmu dokumentalnego "Kuba" o Jakubie Błaszczykowskim nie mogło zabraknąć gwiazd z polskiego show-biznesu. Tym razem na niebieskim dywanie mogliśmy podziwiać nie tylko byłego piłkarza, ale też świecącą się Małgorzatę Rozenek, Martynę Wojciechowską, Huberta Urbańskiego, a także dziennikarkę Anitę Werner, która przybyła na premierę ze swoim ukochanym.

Tłumy na premierze filmu o Błaszczykowskim. Uwagę zwracała jego żona Agata i Werner z ukochanym

We wtorek 20 lutego 2024 r. odbyła się premiera filmu dokumentalnego o piłkarzu Kubie Błaszczykowskim. W wywiadzie z Pomponikiem stwierdził, że jest to podsumowanie jego sportowej kariery. Nie zabrakło także smaczków na temat konfliktu z Robertem Lewandowskim. Na premierze filmu, który oficjalnie będzie dostępny od 23 lutego, pojawiła się między innymi: Anita Werner z ukochanym Michałem Kołodziejczykiem, Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanArtur Rojek, Sławomir Peszko, Marcin i Joanna Wasilewscy, Jerzy Brzęczek, Majka Jeżowska, Robert Motyka czy Hubert Urbański.

Reklama

Błaszczykowski pokazał tajemniczą żonę Agatę. Nie zabrakło Werner, Urbańskiego i Rozenek

Film "Kuba" zgromadził wiele gwiazd, które mają mniej lub więcej powiązań ze sportem. Jednak największe zainteresowanie skupiał na sobie sam piłkarz, a także jego tajemnicza małżonka Agata. W porównaniu do innych WAG's, kobieta chroniła swoją prywatność i przez lata dzielnie wspierała męża.

Martyna Wojciechowska klasycznie wybrała bezpieczną czerń - tym razem nie była to sukienka, ale połączenie golfu i spódnicy. Z kolei Hubert Urbański albo się chciał pochwalić nową fryzurą, albo zapomniał się uczesać. Natomiast miał na sobie klasyczny, szary garnitur.

Z kolei zakochana Anita Werner pokazała się u boku swojego partnera, Michała Kołodziejczyka. Mężczyzna wybrał klasyczny zestaw - granatowy garnitur, czarne buty i białą koszulę. Dziennikarka TVN postawiła na czarno-biało-złotą kreację i niewysokie szpilki.

Kto wyglądał najlepiej?

Zobacz też:

Lewandowski nieoczekiwanie wspomniał o konflikcie z Błaszczykowskim. Emocje sięgnęły zenitu

Żona Jakuba Błaszczykowskiego zawsze uciekała przed sławą. Wielu kibiców nawet nie wie, jak wygląda

Szczęśliwe wieści z domu Lewandowskich. W środku nocy ogłosili nowiny

Koledzy Lewandowskiego jednak mieli rację. Najpierw przykre słowa, a teraz Anna uciekła z Barcelony

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy