Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jachowski ma psychofankę

Maciej Jachowski (33 l.), aktor znany z serialu "Na Wspólnej" i "M jak miłość", padł ofiarą stalkingu. Nie tylko jest prześladowany przez nieznajomą kobietę, utrzymującą, że ma z nim romans, ale także osaczany nocnymi telefonami i sms-ami.

Jak czytamy w "Życiu na gorąco", wszystko zaczęło się pod koniec 2010 roku, tuż przed jubileuszem serialu "M jak Miłość", kiedy na jednym z portali społecznościowych pojawiła się strona Maćka Jachowskiego, założona przez jego fankę. Aktor opowiadał na niej o wspólnie spędzonym sylwestrze oraz... romansie z nią.

Reklama

Katarzyna Guzik, menedżerka Maćka, zmusiła fankę do zamknięcia strony. Niestety, dziewczyna zaczęła nagrywać się na automatycznej sekretarce. Pojawiły się głuche, nocne telefony i nieprzyjemne sms-y z wyzwiskami.

Psychofanka wciąż pisała o rzekomym romansie i hotelowych schadzkach.

"Początkowo traktowaliśmy całą sprawę z przymrużeniem oka. Popularność przyciąga różne osoby. Jednak to ciągle trwa, a my zaczynamy obawiać się o nasze bezpieczeństwo. Dlatego najprawdopodobniej powiadomimy o wszystkim policję" - mówi pismu menedżerka aktora.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Jachowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje