Reklama
Reklama
Tylko u nas

Izabela Janachowska odchodzi z Polsatu? Jest komentarz pracownika stacji

Izabela Janachowska (36 l.) to jedna z bardziej znanych ekspertek ślubnych w Polsce. Gwiazda ma własny salon sukien ślubnych oraz program telewizyjny. 35-latka jest także szczęśliwą żoną i mamą. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o jej rzekomym odejściu z Polsatu i przejściu do TVN. Wiemy, czy to prawda.

Izabela Janachowska - kariera

Izabela Janachowska szerszej publiczności dała się poznać jako utalentowana tancerka w show "Taniec z Gwiazdami". Później Iza zrobiła zawrotną karierę jako prezenterka kanału przeznaczonego dla kobiet, gdzie prowadziła również kilka programów o tematyce ślubnej. Pomagała przyszłym pannom młodym w dobrze odpowiednich kreacji.

Po kilku latach współpracy z TVN gwiazda postanowiła zmienić pracodawcę na konkurencyjną Telewizję Polsat. To właśnie tu otrzymała program "Pogotowie ślubne Izabeli Janachowskiej", a także zaproszenie do współprowadzenia programu "Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu?

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o rzekomym odejściu Izy Janachowskiej z Polsatu i jej ponownym przejściu do TVN. Takie informacje pojawiły się w serwisie se.pl, który rzekomo zdobył je od zaufanego informatora.

"Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal. Iza ma wrócić do TVN" - miała mówić osoba z otoczenia Janachowskiej.

Pracownik Polsatu dementuje plotki

Okazuje się, że Izabela wcale nie myśli o odejściu z Polsatu. Gwiazda doskonale czuje się jako pracownica stacji. Nowy dyrektor programowy Edward Miszczak również jest zadowolony z programu Janachowskiej. Wiosną 2023 roku zabraknie jej w ramówce jednak nie oznacza to, iż Polsat chce z niej zrezygnować wręcz przeciwnie - przygotowania do produkcji jesiennych odcinków programu Janachowskiej idą pełną parą. Gwiazda cały czas prowadzi także dwa programy, które cały czas można oglądać na antenie Polsat Café.

"Iza szybko odnalazła się w Polsacie, gdzie ją doceniono i dano szansę poprowadzenia programów na głównej antenie. Pierwszy sezon jej autorskiego show "Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej" okazał się sukcesem, program spodobał się też nowemu dyrektorowi programowemu stacji, Edwardowi Miszczakowi. Wiosną Janachowskiej zabraknie na antenie, ale to nie oznacza, że nie ma dla niej zajęcia - za kilka tygodni ruszają zdjęcia do drugiego sezonu "Pogotowia", które ma trafić do jesiennej ramówki. Iza cały czas prowadzi też dwa programy na antenie kanału Polsat Café, więc zdążyła już mocno zżyć się ze stacją. Śmiało, można stwierdzić, że jest teraz jedną z jej nowych twarzy." - wyjawił nam pracownik Polsatu.

Głos postanowiła także zabrać sama Izabela Janachowska, która obecnie przebywa na wakacjach w gorących tropikach. Gwiazda ucieła plotki jednym krótkim zdaniem: "Jedyny powrót, jaki mam w planach, to ten do domu z wakacji, ale to jeszcze trochę" - speuntowała.

Zobacz też:

Izabela Janachowska szczerze o swojej przeszłości: "Miałam takie klapki na oczach"

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej oddać sukienek!

Izabela Janachowska szczerze o starszym mężu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy