Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Izabela Janachowska nie chce być mamą! „Wolę śluby niż chrzciny!”

Izabela Janachowska (31 l.) mimo iż jest szczęśliwa w związku ze swoim mężem, nie chce zostać matką!

Od trzech lat jest mężatką. Poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego (58 l.) - milionera, który rozpieszcza swoją ukochaną żonę na każdym kroku. Para wzięła ślub 28 czerwca 2014 roku w Iławie, a przyjęcie weselne było jak z bajki!

Reklama

Dwie luksusowe limuzyny, helikoptery, pięciogwiazdkowy hotel do dyspozycji gości - to tylko niektóre atrakcje tego pamiętnego wesela, na które Krzysztof nie skąpił pieniędzy.

Tego dnia Iza zachwycała olśniewającym wyglądem - promienny uśmiech, perfekcyjny makijaż, a do tego cudowna suknia ślubna. Jednym słowem, lepiej być nie mogło.

Sielanka po ślubie trwa w najlepsze i to już 3 lata. Wszyscy wyczekują, aż para ogłosi w końcu, że spodziewa się dziecka.

Jednak nic z tego! Jak się okazało prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" wyznała w rozmowie z tabloidem "Super Express", że ani myśli bawić się w macierzyństwo.

"Nie myślę o dzieciach. Wolę organizować śluby niż chrzciny. Na razie nie planuję. Rodzina też nie naciska. O moją ciążę częściej pytają dziennikarze niż najbliżsi. Mam sporo starszą siostrę i czekam, aż ona pierwsza będzie mamą, ale u niej też na razie w tym kierunku na nic się nie zanosi" - śmieje się Janachowska. 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje