Reklama
Reklama

Iza Kuna pokazała dorosłą córkę. Nadia jest bardzo podobna do mamy

Iza Kuna postanowiła podzielić się ze światem dumą z dorosłej już córki. Nadia, która dzisiaj ma 28 lat, zaskakuje swoją urodą. Jest bardzo podobna do mamy. W przeszłości próbowała swoich sił w modelingu, jednak z czasem zrezygnowała z tej ścieżki. Wyrosła na piękną kobietę.

Nadia Kurzelewska, przyszła na świat w 1996 roku. Mało kto wie, że jej imię zostało wybrane przez matkę chrzestną, aktorkę Renatę Dancewicz. Nadia Kurzelewska, córka Izabeli Kuny, od dziecka towarzyszyła matce na premierach filmowych, a nawet miała okazję zagrać u jej boku w filmie, a następnie także w popularnym serialu "Barwy Szczęścia". Nadia próbowała również swoich sił w modelingu, jednak po pewnym czasie zniknęła z polskiego show-biznesu. Okazało się, że wyjechała z Polski do Australii, poszukując nowych możliwości i wyzwań. Rozpoczęła studia w Syney na kierunku sztuki wizualne. 

Reklama

Dzisiaj Kurzelewska nadal działa w branży rozrywkowej, choć w bardziej międzynarodowym kontekście. Jej kariera rozwija się na różnych płaszczyznach, obejmując zarówno aktorstwo, jak i modeling.

Iza Kuna: aktorka i reżyserka inspirująca młodych

Iza Kuna, znana polska aktorka i reżyserka, od lat nie tylko zachwyca publiczność swoimi niezwykłymi talentami, ale także inspirować i motywować młodych ludzi w świecie sztuki.

Kuna, w rozmowie na temat swojej pracy z młodymi adeptami sztuki, podkreśliła, że jednym z jej głównych celów jest motywowanie ich do ciężkiej pracy i doskonalenia swojego warsztatu. Nie kryje również, że pasja do nauczania towarzyszy jej od dawna, przyznając, że zawsze "chciała być nauczycielką".

Na pytanie, czy woli grać czy reżyserować, Kuna odpowiedziała, że teatr i film stanowią dla niej największą miłość. Jej wszechstronność oraz zaangażowanie zarówno w aktorstwo, jak i reżyserię, sprawiają, że jest ona niezwykle inspirującą postacią dla młodych talentów.

Iza Kuna kontynuuje swoją pracę jako aktorka i reżyserka, nie tylko rozwijając swoje własne umiejętności, ale także przekazując swoją pasję i wiedzę kolejnym pokoleniom twórców sztuki.

Iza Kuna i jej życie prywatne

Historia życia Izabeli Kuna przyciąga uwagę nie tylko, ze względu na dokonania artystyczne. Aktorka miała dwukrotnie stanąć na ślubnym kobiercu, ale pierwszy raz nie był trafiony. Opowiedziała o tym szczegółowo w rozmowie z "Wysokimi Obcasami", zdradzając swoje wątpliwości jeszcze przed samą ceremonią. Gdy Nadia była mała, Izabela rozstała się z jej ojcem, aktorem Dariuszem Kurzelewskim.

Los był dla Izy łaskawy i niedługo potem poznała Marka Modzelewskiego, z którym ma syna Stanisława. Ta miłość przyniosła inne odczucia i myśli o przyszłości. W rozmowie przyznała, że często zastanawiają się z Markiem, jak będą wyglądać za 20 lat. Ich związek budzi same pozytywne emocje i chciałaby, aby tak było także w przyszłości.

Ostatnio wspólnie z Markiem pojawiła się w "DDTV" gdzie promowała swój debiut reżyserski "Klara".

Czytaj także: 

53-letnia Kuna bez ogródek o życiu po 50-tce. Nie było jej łatwo przyjąć bolesną prawdę

Kuna planuje operację plastyczną. Wszystko po to, by podobać się innym!

Kuna płakała na własnym ślubie. Nikt nie przypuszczał, co przeżywa. "Ludzie myśleli, że ze szczęścia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Kuna | Renata Dancewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama