Reklama
Reklama

Internauta zadał prezenterce wścibskie pytanie. Tę odpowiedź zapamięta na długo

Marcelina Zawadzka podczas jednej z ostatnich sesji Q&A na Instagramie została zapytana przez fana o bardzo osobistą kwestię. Prezenterka poczuła się tym urażona i postanowiła dosadnie odpowiedzieć internaucie... Takiej reakcji się chyba nie spodziewał.

Marcelina Zawadzka zasłynęła dzięki urodzie i charyzmie

Marcelina Zawadzka swoją ogólnopolską popularność zawdzięcza tytułowi Miss Polonia, który udało jej się zdobyć w 2011 roku. Wtedy to jej kariera w show-biznesie wzbiła się na wyższy poziom i modelka w 2013 roku została prezenterką telewizyjną.

Pierwsze programy, które prowadziła, to "Projektanci na start", a później "Dżender". Prawdziwy przełom przyszedł, kiedy dwa lata później Marcelina dołączyła do grona prowadzących poranny formatu Telewizji Polskiej - "Pytanie na śniadanie".

Reklama

Od 2021 roku była Miss Polski związana jest z Telewizją Polsat. Prezenterka miała okazję poprowadzić między innymi "Sylwester z Polsatem", a także popularne reality show "Farma", w którym stworzyła świetny duet wraz z Iloną Krawczyńską.

Marcelina Zawadzka wdała się w sprzeczkę z internautą

Prywatnie modelka od dwóch lat związana jest z pochodzącym z Niemiec Maksem Gloecknerem. Zakochani tworzą niezwykle zgraną parę, która spędza razem każdą wolną chwilę. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się plotka o rzekomych zaręczynach gwiazdy. Jednak Marcelina Zawadzka jak do tej pory nie potwierdziła tych informacji.

Wielbicieli celebrytki w związku tym są bardzo zainteresowani tym, jakie plany na przyszłość ma popularna prezenterka. By zaspokoić ciekawość internautów, 34-latka zorganizowała instagramową sesję Q&A. Jeden z użytkowników portalu zdobył się na dość śmiałe pytanie, czym wyraźnie zdenerwował byłą Miss Polski. Fan zasugerował Zawadzkiej, że ze wzgędu na swój wiek powinna jak najszybciej zostać mamą.

Zawadzka wprost o macierzyństwie. Tak zareagowała na pytanie fana

"Kiedy dziecko? Bo lata lecą" - zapytał  bez ogródek internauta.

Wściekła Marcelina Zawadzka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Natychmiast zareagowała na zaczepkę, jednak chyba nie w taki sposób, jaki spodziewał się tego użytkownik Instagrama...

"Mina małego pasuje do tego pytania" - napisła celebrytka, udostępniając przy okazji zdjęcie ze swoim partnerem i... kilkumiesięcznym dzieckiem.

Fan modelki na pewno na długo zapamięta tę dosadną ripostę...

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka odczuła inflację na własnej skórze. Sprzeda mieszkanie? 

Polsat SuperHit Festiwal: Marcelina Zawadzka wyjawiła smutną prawdę o sytuacji ukochanego

Marcelina Zawadzka zaręczyła się? W Stanach Zjednoczonych przeżyła coś niezwykłego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama