Reklama
Reklama

Internauta czepia się Koroniewskiej, a ta odpowiada! „Moje dzieci widzą mnie nago, więc spokojnie”

Joanna Koroniewska (44 l.) nie przejmuje się negatywnymi komentarzami internautów, co udowodniła pod ostatnim wpisem. Kobieta odpowiedziała na przytyk, pokazując, że jej życie to tylko jej sprawa. Ma rację?

Joanna Koroniewska odpowiedziała na negatywny komentarz

Joanna Koroniewska nie wstydzi się siebie. Zdjęcia bez idealnie ułożonych włosów czy makijażu to dla niej chleb powszedni. Fani przywykli już do faktu, że podstawą w życiu aktorki jest naturalność i życie w zgodzie z samą sobą. Niektórym jednak wciąż trudno to zaakceptować. Zdjęcie Asi w bikini wzbudziło wiele emocji. Asia dostała nawet kilka prywatnych wiadomości, pełnych "narzekań" postronnych ludzi. Screen jednej z nich opublikowała na Instagramie.

Reklama

Pewien pan zwrócił jej uwagę, podkreślając, że w mediach społecznościowych "golizny" nie brakuje, a aktorka bez skrupułów również powiela ten trend, nie martwiąc się o to, jak zareagują na te zdjęcia jej dzieci, kiedy za kilka lat świadomie przejrzą jej profil.

Asia nie zostawiła jego słów bez komentarza. Powiedziała, co o tym myśli!

Joanna Koroniewska dodała ważny wpis

Co więcej, aktorka postanowiła zebrać swoje refleksje po tej sytuacji i spisać je w jednym z postów. Zaznaczyła wówczas, że dziwi ją, że niektórzy twierdzą, że "nie wypada" być sobą.

Asię najbardziej bolą komentarze dotyczące wyglądu - szczególnie, gdy podkreśla się, że osiągnęła już wiek, w którym - zdaniem niektórych - powinna zasłaniać swoje ciało nawet na plaży.

Zgadzacie się z Asią?

Zobacz też:

Rewolucja w życiu Dowbor i Koroniewskiej! Kupili dom w Hiszpanii i namawiają teraz znajomych

Joanna Koroniewska i Małgorzata Kożuchowska na urodzinach "M jak miłość"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ujawniają prawdę o związku! A jednak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy