Reklama
Reklama

Ilona Felicjańska zdradza szokujące kulisy małżeństwa. Koszmar, co działo się w ich domu

Ilona Felicjańska oskarżyła swojego byłego męża o pobicie w 2021 roku. On twierdził, że bronił się przed ugryzieniami żony, która wpadła w złość. Dopiero 16 maja 2023 roku sąd wydał wyrok w sprawie Paula Montany. Oboje byli małżonkowie zamierzają odwoływać się do wyroku, który nie jest prawomocny.

Ilona Felicjańska zdradza szokujące kulisy małżeństwa. Drastyczne opisy!

Ilona Felicjańska udzieliła wywiadu dla tabloidu, w którym pierwszy raz opowiedziała o tym, co się działo za zamkniętymi drzwiami. Niestety, nie są to przyjemne opisy, dlatego uprzedzamy osoby szczególnie wrażliwe. Modelka stwierdziła, że będzie walczyć dalej i, pomimo że Paul Montana został uznany za winnego, zamierza się odwoływać.

Paul Montana usłyszał wyrok za pobicie Ilony Felicjańskiej: "Przekroczenie granicy obrony koniecznej"

We wtorkowe popołudnie Paul Montana usłyszał wyrok. Został uznany za winnego. Zasądzono mu pięć miesięcy ograniczenia wolności, nakaz wykonania prac społecznych oraz opłatę kosztów sądowych. Paul Montana jedynie skomentował dla "Faktu", że "to dopiero początek".

Reklama

Sędzia Katarzyna Anna Kruk stwierdziła, że Paul Montana dopuścił się przekroczenia granicy obrony koniecznej przez "naruszenie czynności ciała" na Ilonie Felicjańskiej.

"W ocenie sądu wiarygodne są wyjaśnienia oskarżonego w takim zakresie, w jakich wynika z nich, że oskarżony został jako pierwszy zaatakowany, w związku z czym było to działanie w ramach obrony koniecznej" - mówiła sędzia Anna Kruk.

Na te słowa żywo zareagowała Ilona Felicjańska w rozmowie z serwisem "Co za tydzień": "Obrona konieczna? Gryzłam, bo się broniłam przed atakiem chorego człowieka. W rękę wbił mi 5 razy długopis, bo nie chciałam oddać moich kluczy. To obrona konieczna? Oczywiście będę odwoływała się co do wyroku" - powiedziała w rozmowie modelka.

Ilona Felicjańska o chorobie Paula Montany: "Mąż ma zaburzenie osobowości"

Przypomnijmy, że Ilona Felicjańska i Paul Montana w trakcie związku wielokrotnie się rozstawali, godzili, a także topili smutki w alkoholu. Okazuje się, że tkwili w toksycznej relacji.

"W trakcie małżeństwa dostrzegłam pewną nieprawidłowość. Okazało się, że mąż ma zaburzenie osobowości borderline. Do tego doszło nałogowe kłamanie, narcyzm i socjopatia. Miłość do mnie powodowała, że zanikały te wady. Jednak z czasem powracały. Wielokrotnie mąż odchodził. Rozstawaliśmy się. Jednak wracał i błagał, abym go przyjęła. Tak, kocham go i przyjmowałam. Borderline to "atencyjna dz***a", potrzeba uwagi. Sprawa mogła przebiec dyskretnie. To mąż zaprosił dziennikarkę. To ostatnie moje odniesienie do tej sprawy - zdradziła gwiazda w rozmowie z "Co za tydzień".

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Jeśli doświadczasz przemocy lub jesteś jej świadkiem, poniżej znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić, by poprosić o pomoc:

  • Niebieska linia dla osób doświadczających przemocy - 800 120 002 (czynny 7/24h) 
  • Bezpłatny telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - 22 425 98 48
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul Montana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy