Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Felicjańska pomoże celebrytom przestać pić!

Ilona Felicjańska (41 l.) ma nową misję do spełnienia na warszawskich salonach. Chce pomóc kolegom z branży skończyć z nałogiem!

Nie od dziś wiadomo, że na wszelakich bankietach i rautach raczej nie popija się wyłącznie wody.

Reklama

Darmowy alkohol kusi. Nic więc dziwnego, że coraz większa rzesza celebrytów przyznaje się do problemów z nadużywania napojów wyskokowych.

Tylko w ostatnim czasie o swoich problemach alkoholowych opowiedzieli m.in. Borys Szyc, córka Krystyny Jandy i Maciek Dowbor. 

Ten ostatni, gdy przestał zaglądać do kieliszka, stracił nawet przyjaciół!

"Dziś na każdym zakrapianym spotkaniu, gdy mówię, że nie piję, wywołuję niemal popłoch, a czasem współczucie" - żalił się w "Super Expressie" młody Dowbor.

Pomocną dłoń postanowiła wyciągnąć, chyba najsłynniejsza alkoholiczka w tym kraju, Ilona Felicjańska.

Modelka od dłuższego czasu nie pije i korzystając ze swojego doświadczenia, chce pomóc innym w walce z tym zgubnym nałogiem!

"Myślę o kampanii społecznej 'Nie piję' i Borysa, a także Marysię Seweryn, Maćka Dowbora i innych, którzy przestali pić, już do niej zapraszam! Bo dopiero na trzeźwo życie nabiera kolorów" - oznajmia w tabloidzie. 

Na razie nie wiadomo, kiedy kampania Ilony ruszy, ale kolegom-celebrytom już teraz poleca swoją najnowszą książkę, w której zdradza, "jak przestać pić"!

Myślicie, że pójdą do księgarni i kupią po egzemplarzu?


Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama