Reklama
Reklama

Igor z "Love Island. Wyspa miłości" rozkleił się w "Hell’s Kitchen": Tęsknota za Magdą była przytłaczająca

Popularny influencer i uczestnik drugiej edycji randkowego reality show Polsatu brał udział także w innym programie stacji. W „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” czekała go ciężka praca pod okiem szefa Mateusza Gesslera i zupełnie inne wyzwania. Igor Łubkowski wyznał, że największym okazał się… brak ukochanej Magdy przy boku.

Miłość znaleziona na Wyspie

Igor Łubkowski i Magda Karwacka stworzyli parę w drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości". W finale zajęli drugie miejsce, bo głosami widzów wygrali Julia Nowakowska i Dominik Grot. Tamta para nie przetrwała próby czasu, natomiast Igora i Magdę połączyło szczere uczucie, które po opuszczeniu willi rozkwitło w trwały związek. Para ostatnio wspominała moment, w którym się poznała.

Łzy w "Piekielnej kuchni"

Igor jesienią był także jednym z bohaterów wracającego po kilku latach przerwy programu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Mający doświadczenia w gastronomii influencer został jednym z czternastki uczestników. Wchodząc do willi "Hell’s Kitchen", musiał oddać telefon i został odcięty od świata zewnętrznego. Bardzo  przeżywał rozstanie z ukochaną, a podczas czwartego odcinka totalnie się rozkleił.

Reklama

Po kolejnej odsłonie to właśnie on został wytypowany przez Mateusza Gesslera do opuszczenia programu, co przyjął z pewnego rodzaju ulgą. W rozmowie z Polsat.pl przyznał, że mając za sobą to doświadczenie, poważnie by się zastanowił nad udziałem w podobnym show. "Nie wiem, czy bym to powtórzył. Tęsknota za moją Magdą była przytłaczająca. To był dla mnie największy problem" - wyznał.

Piąty odcinek "Hell’s Kitchen" wypełniły różnorodne emocje od radości, przez wzruszenie, aż po furię i to nawet Mateusza Gesslera! Zobacz, co dokładnie się w nim działo!

Wszystkie odcinki siódmego sezonu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" do obejrzenia w każdym momencie w Polsat Go.

Zobacz również:

Karolina Gilon poderwie uczestnika "Love Island. Wyspa Miłości"? "Bierz się za Pawła"

Daniel z "Love Island" oszukał wszystkich... Oto, co wyszło na jaw w ostatnim odcinku!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy