Reklama
Reklama

Iga Świątek postanowiła to zakończyć. Dobitna reakcja na ostatnie doniesienia

Iga Świątek (21 l.) zdecydowała zakończyć istotną współpracę. Wygląda na to, że żadne pieniądze nie będą mogły zmienić jej decyzji. O co poszło i dlaczego tak nagle zmieniła zdanie? Znamy powody!

Iga Świątek postanowiła to zakończyć. Dobitna reakcja na ostatnie doniesienia

Iga Świątek w styczniu na Gali Mistrzów Sportu została okrzyknięta Sportowcem Roku 2022. O tytuł rywalizowała między innymi z Robertem Lewandowskim, który wraz z Igą stał się głównym tematem śmiesznych memów. Trzeba przyznać, że 2022 rok upłynął pod znakiem rakiety tenisowej młodziutkiej Raszynianki, a także akcji charytatywnych, które organizowała. 

Reklama

Iga Świątek podjęła ważną decyzję. Oto dlaczego kończy współpracę z...

Iga Świątek od początku inwazji Rosji na Ukrainę sprzeciwiała się wojnie. Organizowała też z Agnieszką Radwańską specjalny mecz, z którego dochód miał być przekazany na pomoc Ukrainie. Zawsze też w swoich przemówieniach po zakończeniu meczu nawoływała do zaprzestania wojny i przelewania krwi niewinnych osób, zwłaszcza dzieci. W grze na kortach świata zawsze też miała doczepioną niebiesko-żółtą wstążeczkę jako znak poparcia naszych wschodnich sąsiadów.

W 2021 roku Iga Świątek została ambasadorką marki znanych telefonów komórkowych. Po tym, jak armia Putina najechała na Ukrainę, firma postanowiła wycofać się z rosyjskiego rynku. Niedawno, bez zbędnego informowania, firma postanowiła odnowić swoją działalność w Rosji.

Zobacz też: Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Iga Świątek zdecydowała zakończyć istotną współpracę. Znamy powody!

Dziś media obiegła wieść, że Iga Świątek wraz z jej teamem postanowili zakończyć jedną z kluczowych współprac. Przypomnijmy, że tenisistka ma kilku głównych sponsorów: PZU, Asics, Rolex i do niedawna... Xiaomi. Niedługo miały też pojawić się efekty współpracy do najnowszych modeli telefonów. Wygląda jednak na to, że wartości i człowieczeństwo zwyciężyły nad chęcią zysku.

Zespół Igi Świątek poinformował, że współpraca do tej pory odbywała się wyłącznie z polskim oddziałem firmy. Dlatego też podjęła się promocji Xiaomi w naszym kraju. Wygląda jednak na to, że informacja o wspieraniu rosyjskiej gospodarki nie spodobała się tenisistce.

"Szczegóły współpracy z Xiaomi Polska są objęte poufnością, jednak współpraca ta kończy się wraz z 31 marca tego roku" - przekazano w komunikacie dziennikarzom portalu "Wyborcza.biz".

Popieracie wybór Igi Świątek?

Zobacz też:

Siostrze Igi Świątek pociekły łzy na Gali Mistrzów Sportu 2023. Wszystko przez przemowę ich ojca 

Tak Iga Światek zareagowała na oświadczyny podczas treningu! Ogromne zaskoczenie!

Lewandowski skomplementował Świątek. Utalentowana Polka uciszyła plotki!

Iga Świątek nie zamierza dłużej milczeć. Wystąpiła w gorącej obronie młodych kobiet!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy