Reklama
Reklama

Ida Nowakowska zdradza tabloidowi upodobania swojego męża. Zakochał się w... ale nowina!

Ida Nowakowska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia, a o jej mężu - Jacku Herndonie próżno szukać informacji w sieci. Była tancerka niedawno zdradziła jednak tajemnicę na temat swojego ukochanego. Jak ten przystojny Amerykanin odnajduje się w polskiej rzeczywistości?

Ida Nowakowska zdradza tabloidowi upodobania swojego męża

Ida Nowakowska od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną Amerykanina Jacka Herdona. Para poznała się jeszcze na studiach w Los Angeles podczas lekcji aktorstwa. Ukochany zdecydował się porzucić swoją ojczyznę dla Idy, by ona mogła rozwinąć skrzydła jako ulubienica Telewizji Polskiej. 

Choć chwilę to trwało, Jack na dobre zadomowił się w polskich realiach i już od dwóch lat czuje się tu bardzo swobodnie. Niedawno była tancerka zdradziła, że mimo tego, że jej mąż mówi biegle w dwóch chińskich dialektach, nie jest w stanie jeszcze opanować języka polskiego, o czym pisaliśmy (tutaj).

Reklama

W rozmowie z "Faktem" Ida Nowakowska ujawniła największą słabość jej męża. Okazuje się, że Jack nie może oprzeć się naszym narodowym specjałom i uwielbia stołować się w... wagonach restauracyjnych.

Choć zarówno Ida jak i Jack Herdon mogą pochwalić się szczupłymi sylwetkami, okazuje się, że Amerykanin tylko wygląda jakby stosował szczególną dietę. Tak naprawdę uwielbia sobie dogadzać tradycyjnymi posiłkami i nie boi się prosić o dokładkę.

Jack Herndon stanął na ślubnym kobiercu z Idą Nowakowską w 2015 roku. Para poznała się na Uniwersytecie Kalifornijskim, jednak zanim wpadli sobie w oko - długo się przyjaźnili. Jack studiował też w Waszyngtonie i dziś zajmuje się dyplomacją już w Polsce. 

Pochodzi z republikańskiej rodziny, więc jeśli chodzi o konserwatywne poglądy, ma z żoną wiele wspólnego...

Zobacz też:

W takich warunkach żyje Ida Nowakowska z mężem i synem. "Parę metrów"

Ida Nowakowska została okradziona! „To był ktoś pomiędzy”

Ewa Błaszczyk: Płyną sensacyjne wieści o córce aktorki. Decyzja została podjęta w wielkim sekrecie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Jack Herndon
Reklama
Reklama
Reklama