Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ida Nowakowska została okradziona! „To był ktoś pomiędzy”

Ida Nowakowska (31 l.) ujawniła, że jeden raz w życiu została oszukana. Jak wyznała Pomponikowi, ktoś, kogo tożsamości nie chciała ujawnić, ukradł jej pomysł projektu. Na szczęście Ida postanowiła się tym nie przejmować, tylko potraktować jako nauczkę na przyszłość. „Stałam się mniej ufna”.

Ida Nowakowska karierę w show biznesie rozpoczęła w pierwszej edycji programu „You Can Dance”. Potem wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie z sukcesem  próbowała swoich sił w tamtejszej telewizji. W 2019 roku dołączyła do jury światowego talent show The World”s Best u boku Drew Barrymore, RuPaula i Faith Hill.

Wtedy upomniał się o nią polski show biznes. Ida wróciła do ojczyzny, zachęcona ofertą złożoną jej przez producentów programu „Dance Dance Dance”. Zdaniem TVP tak świetnie poradziła sobie jako jurorka, że pojawiła się pokusa zatrzymania jej w stacji na dłużej.  Ostatecznie Nowakowska dołączyła do ekipy „Pytania na śniadanie”, a czasem stała się gwiazdą telewizji publicznej. 

Reklama

Nowakowska potrafi wzbudzić mieszane uczucia, zwłaszcza gdy wypowiada się na tematy światopoglądowe, jednak trudno zaprzeczyć, że w życiu dopisuje jej szczęście. Jej kariera w telewizji publicznej układa się wprawdzie zmiennie, jednak Ida nie opuszcza ścisłego grona najjaśniejszych gwiazd stacji. W życiu prywatnym też wszystko przebiega zgodnie z planem. 6 lat temu poślubiła swoją studencką miłość, Jacka Herdona, a rok temu została mamą. 

Ida Nowakowska została oszukana

Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, z reguły jest życzliwa i ufna wobec ludzi, chociaż raz w życiu zdarzyło jej się doświadczyć bolesnego rozczarowania:

Na szczęście Ida wierzy, że z każdego, nawet niemiłego, doświadczenia można wyciągnąć cenną naukę:

Ida nie chciała ujawnić, kim był ów złodziej pomysłu projektu, zdradziła tylko, że to ktoś między celebrytą a artystą:

Zobacz też:

Nerwowo na planie „You Can Dance”! Kasia Cichopek i Ida Nowakowska „pogryzły się”!

Nowakowska posłuchała "ekspertów" z "Pytania na śniadanie". Teraz inflacja jej niestraszna

Gwiazda "Królowych życia" pozuje w stroju kąpielowym

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy