Reklama
Reklama

Ida Nowakowska szczerze o amerykańskim mężu. Umie mówić po polsku? "Wciągnął w ten nasz świat..."

Ida Nowakowska (32 l.) jest szczęśliwą żoną pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Jacka Herndona. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2015 roku. W imię miłości ukochany tancerki postanowił przeprowadzić się do Polski na stałe. Jak mąż ulubienicy TVP odnajduje się w naszym kraju? Czy Jack Herndon umie mówić po polsku?

Ida Nowakowska szczerze o amerykańskim mężu. Umie mówić po polsku? "Wciągnął w ten nasz świat..."

Ida Nowakowska wyszła za mąż 20 czerwca 2015 roku. Przysięgę małżeńską złożyła swojemu ukochanemu Jackowi Herndonowi, którego poznała na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Ida i Jack chodzili na zajęcia z aktorstwa i z początku tylko się przyjaźnili. Dopiero pod koniec studiów okazało się, że ich uczucie przerodziło się w coś więcej. 

Para przez pewien czas próbowała być ze sobą na odległość, jednak kariera Idy w Telewizji Polskiej nabrała zaskakującego tempa i zakochani musieli podjąć poważną decyzję - Jack postanowił przeprowadzić się do ojczyzny tancerki na stałe. 

Reklama

Jack Herndon mieszka w Warszawie od 2 lat. Z zawodu jest dyplomatą, więc sprawnie włada kilkoma językami, a z oczywistych względów ze swoją żoną rozmawia po angielsku.

Ulubienica Telewizji Polskiej rzadko opowiada przed kamerą o swoim życiu prywatnym, a na social mediach nieczęsto publikuje wizerunek swojego męża. Tym razem zrobiła wyjątek i w rozmowie z "Faktem" Nowakowska opowiedziała o tym, jaki stosunek do naszego kraju ma jej amerykański mąż.

Póki co, Jack nie potrafi mówić płynnie po polsku, jednak robi co może by ćwiczyć swoje umiejętności językowe. Co zaskakujące, mąż prezenterki TVP mówi płynnie w dwóch chińskich dialektach, więc trudne języki nie stanowią dla niego aż takiego wyzwania.


Zobacz też:

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

Ida Nowakowska i Edyta Herbuś popisują się na promocji programu. Która wypadła lepiej?

Kasia Smutniak cierpi na nieuleczalną chorobę „Muszę to zaakceptować”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Jack Herndon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama