Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ida Nowakowska odpowiada na hejt. Chce zmieniać świat

Ida Nowakowska (30 l.) udzieliła nowego wywiadu. Odnosi się w nim do hejtu, jaki wylał się na nią po urodzeniu dziecka i szybkim powrocie do pracy.

Ida Nowakowska udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiada, jak wygląda jej życie po urodzeniu dziecka.

Para starała się o potomka aż pięć lat. Na Instagramie prezenterki można znaleźć już pierwsze filmiki i zdjęcia maluszka, które publikuje dumna mama.

Ciąża Nowakowskiej była szeroko omawiana. Po urodzeniu syna nie ustają komentarze na temat jej formy i szybkiego powrotu do obowiązków zawodowych. Zaledwie tydzień po porodzie tancerka pojawiła się w telewizji. 

Reklama

Nowakowska podkreśla, że nic w jej życiu nie uległo zmianie. Zapewnia, że ma mnóstwo pozytywnej energii, nadal dba o siebie i chce ładnie wyglądać. Celebrytka dodała także, że jej partner jest świetnym ojcem i wychowanie syna jest dla niego wręcz pasją.

W kwestii negatywnych komentarzy dotyczących jej powrotu do pracy, niemal od razu po porodzie, odpowiedziała, że: "Mówmy o tym, jak bardzo potrzebne jest nam wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Hejtem nie zmienimy świata. Tłumaczmy mężczyznom, czego od nich oczekujemy. Zmieniajmy świat, dyskutując, a nie hejtując. Na szczęście otrzymuję ogromne wsparcie i pozytywną energię od mam. To dodaje mi skrzydeł."

*** 

 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | ciąża | poród

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL