Reklama
Reklama

Ich romans zaczął się w pracy. Gdy wyciekły zdjęcia z imprezy, rozpętała się prawdziwa afera

Dziś Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie mają względem siebie negatywnych emocji. Jeszcze nie tak dawno jednak oboje unikali się jak ognia po tym, jak cała Polska huczała na temat ich głośnego rozstania. Para, która poznała się na planie serialu, była ze sobą kilka lat, a ich związek zakończył się dość burzliwie…

W tym, że aktorzy zakochują się w sobie na planie filmowym, nie ma nic nadzwyczajnego. Takich przypadków jest bowiem sporo. Jedne związki trwają lata, inne kończą się po niedługim czasie.

Gąsiewska i Zdrójkowski zakochali się w sobie na planie "Rodzinki.pl"

W przypadku Wiktorii GąsiewskiejAdama Zdrójkowskiego uczucie również narodziło się na planie. Oboje byli wówczas nastolatkami, dlatego nie wszyscy traktowali poważnie ich związek. Oni jednak udowodnili, że się kochają i chętnie epatowali swoim uczuciem.

Reklama

Pokazywali się razem na ściankach, a także na wydarzeniach publicznych. Podczas gdy wszyscy myśleli, że są ze sobą najszczęśliwsi pod słońcem, nagle pojawiły się w sieci zdjęcia sugerujące, że w ich związku albo nie dzieje się najlepiej, albo w ogóle przestali być razem.

Po finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Wiktoria Gąsiewska została przyłapana w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego. Kiedy fotki pojawiły się w sieci, rozpętała się burza medialna.

Głośne rozstanie Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Aktorka po dniu milczenia postanowiła wydać enigmatyczne oświadczenie, w którym poinformowała, że z Adamem Zdrójkowskim rozstali się już jakiś czas temu. Co ciekawe, sam zainteresowany jednak wydawał się o tym nie wiedzieć... Na pytanie Plotka, czy ich związek faktycznie się zakończył, odpowiedział bowiem: "Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę".

Wówczas Zdrójkowski i Gąsiewska przestali obserwować swoje profile na Instagramie i robili, co mogli, by nie wpaść na siebie podczas imprez branżowych. Przez długi czas nawet świetnie im to wychodziło.

Dziś Wiktoria Gąsiewska jest szczęśliwa u boku aktora Jaspera Sołtysiewicza, natomiast Adam Zdrójkowski oficjalnie wciąż jest singlem. Do Wiktorii nie żywi jednak już urazy. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznał bowiem, że życzy jej w nowym związku jak najlepiej. "Nic nowego nie powiem. Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą zawsze trzymałem" - wyznał w rozmowie z "Party".

Zobacz też:

Adam Zdrójkowski o konflikcie z bliźniakiem. Wojna między braćmi nie była jedynie plotką

Wiktoria Gąsiewska obłapia się z ukochanym. Tak okazują sobie miłość?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy