Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 23-29 maja 2022. Jaką przyszłość widzą karty Tarota?

Tarot tygodniowy to symboliczny horoskop i jednocześnie mapa świadomości, która pokazuje podróż przez życie wszystkim rodzajom zodiaku. Karty Tarota podpowiadają też, jak przejść przez życie zarówno duchowo, jak i fizycznie. Według Tarota nadchodzący tydzień 23-29 maja wielu znakom zodiaku doda poczucie komfortu i wzmocnienia.

Czytanie Tarota to praktyka wróżenia mądrości i wskazówek poprzez określony rozkład (lub układ) kart Tarota. Karty mają na celu zapewnienie wglądu w najgłębsze prawdy twojego wyższego ja. Innymi słowy, karty zapewniają rozwiniętą świadomość tego, co już wiesz głęboko w środku. Tarot był używany jako wyrocznia, w podstawowej formie, którą znamy dzisiaj, od początku XVII wieku.

Nadchodzący tydzień wprowadza wiele planetarnych zmian: zachłanny i bojowy Mars przenosi się od 24 maja w rodzinne tereny zodiakalnego Barana, a pod koniec tygodnia Wenus, planeta miłości 28 maja zbliży się do terenów Byka. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Oto, co mówią karty Tarota.

Reklama

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Baran

Karta Tarota dla Barana: Rydwan (odwrócony)

Baran w tym tygodniu będzie musiał zrozumieć, że prawdziwa siła, której szuka, jest w nim. Dlatego poszukując wewnętrznej siły, ambicji, musi zajrzeć w głąb siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o cele i aspiracje, które mają dla niego znaczenie.

Karta odwróconego Rydwanu może wskazać, że Baran może czuć się zagrożony, a w skrajnym przypadku może być wprowadzony w takie obszary, że będzie chciał się poddać. Oddech i zachowanie spokoju pozwoli Baranowi ponownie nastroić się do walki.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Byk

Karta Tarota dla Byka: Mag

Byk w tym tygodniu zwolni, tylko po to, aby wziąć rozpęd do dalszych działań. Ten tydzień będzie kluczowy w realizacji planów, które były odkładane przez brak czasu lub zbyt słabą siłę woli.

Karta Maga zachęca do kreatywnych i przedsiębiorczych zajęć. Byki, które miały od dawna w głowie plany i pomysły na siebie, teraz mają okazję przelać wszystko na papier i zacząć działać!

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Bliźnięta

Karta Tarota dla Bliźniąt: 3 różdżki (odwrócone)

Bliźnięta w tym tygodniu muszą wykazać się ogromnymi pokładami cierpliwości. Wyniki, których oczekują Bliźnięta, mogą nie być takie, jak zakładały. W swojej niecierpliwości Bliźnięta zapomną, że oprócz celu, ważna jest też podróż do niego.

Odwrócona karta 3 różdżek wskazuje, że choć ambicje i plany będą duże, to jednak nie wszystko będzie działo się pomyślnie. Przez to, niektóre pomysły będzie trzeba przełożyć lub zrezygnować z ich realizacji.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Rak

Karta Tarota dla Raka: 4 różdżki (odwrócone)

Rak ma w tym tygodniu zabawny, słodki i uroczysty czas wypełniony spotkaniami. To nie czas na wycofywanie się do swojej skorupy, w której Rak siedział tak długo. Pomimo nieprzyjających i dziwnych czasów, poczuj się otwarty na beztroską rozmowę z innymi i cieszenie się z małych rzeczy.

Odwrócona karta 4 różdżek otwiera tydzień Raka, kładąc nacisk na społeczność, przyjaciół, rodzinę lub innych bliskich. To szczególnie dobry tydzień na łączenie się z ludźmi i pogłębianie więzi, na których Rakowi zależy.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Lew

Karta Tarota dla Lwa: Głupiec (odwrócony)

Lew jest odważny i chętny do podjęcia nowych działań. Czy jednak będzie to dla niego właściwa ścieżka w tym tygodniu? Lwu przyda się lekcja cierpliwości - nie wszystko musi być od razu.

Karta Głupca ostrzega Lwa przed pośpiechem i dokonywaniu szybkich (często nieprzemyślanych) decyzji. Entuzjazm Lwa jest dobrą rzeczą, ale może nie warto od razu mówić "tak" wobec wszystkiego i wszystkich?

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Panna

Karta Tarota dla Panny: As Mieczy

Panna w tym tygodniu pokaże swoją odważną stronę i przemianę z szarej, cichej myszki w odważną osobę zabierającą głos. 

Karta Asa Mieczy pokazuje, że Panna ma się czym dzielić: mądrością i względami, z których świat bardzo chętnie by skorzystał. Teraz jest czas, aby wypowiedzieć głośno, co Panna ma do zaoferowania. Zainicjuj ważną rozmowę, napisz e-mail, opublikuj pomysł w mediach społecznościowych - cokolwiek to jest, Panna musi wypuścić go w świat. Niech nie wycofuje się w cień - teraz jest czas, aby zabłysnąć!

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Waga

Karta Tarota dla Wagi: Rycerz Mieczy

Waga w tym tygodniu będzie posłańcem i inicjatorem dobrych pomysłów. To będzie produktywny tydzień pod względem komunikacji z innymi, a także jasnych i zdecydowanych działań w pracy.

Karta Rycerza Mieczy prosi, aby Waga pewnie wkroczyła w tę rolę i skorzystała z obfitości produktywnej energii, którą masz teraz do dyspozycji. Jest to również dobry czas na wyznaczenie ważnych granic lub napisanie planów na przyszłość.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Skorpion

Karta Tarota dla Skorpiona: Osiem Pentakli (odwrócona)

Skorpion będzie przeżywał trudny okres i ważne jest, aby wytrwał i kontynuował pracę nad bólem, który przeżywa.

Odwrócona karta Ośmiu Pentakli ostrzega przed przepracowaniem, ponieważ może spowodować głębsze i trwalsze wypalenie zawodowe. Skorpion powinien uważać - zwolnić i dać sobie czas na wyleczenie ostatnio poniesionych ran.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Strzelec

Karta Tarota dla Strzelca: Rycerz Pentakli

Strzelec ma tendencję do zmagania się trochę z ugruntowaną już w jego życiu rutyną. To właśnie ona nie pozwala mu na zabawę i przygodę, doprowadzając do skrajnego zmęczenia.

Karta odwróconego Rycerza Pentakli wykazuje, że Strzelec może być już zmęczony obowiązkami i produktywnością. Zamiast walczyć o jak najlepsze wyniki, powinien wymyślić sposób, aby łączyć obowiązki z przyjemnością.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Koziorożec

Karta Tarota dla Koziorożca: Rycerz Różdżek

Koziorożec wykonał ostatnio wiele brudnej roboty potrzebnej, aby w końcu się ruszyć z miejsca. Mądry Koziorożec nie jest skłonny do podejmowania ryzyka i bezsensownej zabawy, ale teraz zda sobie sprawę, że równowaga między pracą a zabawą jest w rzeczywistości bardzo produktywna i wręcz konieczna. Dlatego w przyszłym tygodniu Koziorożec w końcu połączy oba światy ze sobą.

Karta Rycerza Różdżek rozjaśni tydzień Koziorożca Ognistą Iskrą. Może czuć się bardziej upoważniony do podejmowania odważnych decyzji, ryzyka, mówienia "tak" większej liczbie możliwości i poruszania się z większą pewnością siebie niż zwykle.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Wodnik

Karta Tarota dla Wodnika: Król Pucharów

Wodnik, niczym najlepszy pocieszyciel, może być ramieniem, na którym można oprzeć się w tym tygodniu na więcej niż jeden sposób. Będzie on pełnił rolę doradcy, u którego każdy będzie czuł się komfortowo.

Karta Króla Pucharów pokazuje, że duchowo i emocjonalnie Wodnik wcieli się w rolę dojrzałego Króla Pucharów, dzięki swojej wewnętrznej pracy nad sobą. To dzięki niej tak dobrze czuje się w roli doradcy. Powinien jednak uważać i pamiętać, aby zachować emocjonalne rezerwy także dla siebie.

Tarot tygodniowy na 23-29 maja 2022: Ryby

Karta Tarota dla Ryb: Diabeł (odwrócony)

Ryby w tym tygodniu odpuszczą wszystko, czego już nie potrzebują i poczują prawdziwą wolność umysłu. Ostatni czas dla Ryb był niczym rollercoaster zmian. Nadchodzący nowy tydzień zachęci nie do zmian fizycznych, lecz do przyjrzenia się swojemu bagażowi wewnętrznemu, który Ryby noszą od dłuższego czasu. Wycieczka wgłąb siebie pozwoli im puścić to, co złe, przy przyjąć to, co nowe i lepsze.

Odwrócona karta Diabła to przepowiednia, by odrzucić stare nawyki i relacje, z którymi nie są jeszcze w pełni gotowe,  aby się pożegnać. Mimo to jest to niezbędny i uzdrawiający proces, który Ryby muszą podjąć.

Zobacz też:

Kayah w wulgarny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Nie gryzła się w język

Doda pogodziła się ze Steczkowską i szydzi z Górniak: "Wątpię, żeby miała takie jaja"

Elżbieta Zapendowska dała Górniak popalić! "Biedna dziewczyna, która się zapędziła w samouwielbienie"

Kourtney Kardashian w sukience z Matką Boską. Przesadziła?

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | tarot | karty tarota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »