Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 13-19 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Wyciszenie po pełni księżyca w Wodniku

Wyciszenie po Superksiężycu Jesiotra i zbliżająca się ostatnia kwadra Księżyca w Byku pomoże ci skupić się bardziej na tym, jak twoje własne uczucia odegrały ostatnio rolę w twoim związku i życiu zawodowym. Sprawdź horoskop tygodniowy od 13 do 19 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Tydzień 13-19 sierpnia 2022 to tydzień po Superksiężycu Jesiotra, który manifestował obfitość w każdym obszarze życia. Moc pełni księżyca w Wodniku osłabia się, a pod koniec tygodniu wejdzie w ostatnią kwadrę księżyca w Byku. Jakie podjąć decyzję na kolejne 7 dni tygodnia? Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Baran

Baran 13-19 sierpnia 2022 będzie czuł w ciągu tygodnia irytację bez konkretnego powodu. Zazwyczaj będą to małe drobnostki, które wyprowadzą go z równowagi. Jednocześnie mocno podpowiadać mu będzie intuicja, że faktycznie jest coś na rzeczy. Teorie spiskowe Baranie są wszędzie, ale nie można się w nich zatracić.

Reklama

Postaw na aktywność fizyczną i staraj się zachować spokój ducha. Może czasem warto odpuścić?

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Byk

Byk 13-19 sierpnia 2022 będą w tym tygodniu adorowane przez swoje drugie połówki. Partner zaskoczy niespodzianką w postaci podróży, o której Byki od dawna marzyły. Ten mały gest ponownie wyzwoli falę namiętności w związku. Pozwól się w niej zatracić!

Nie tłum swoich emocji, to niekorzystnie działa na organizm.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 13-19 sierpnia 2022 odczuję intensywny czas w karierze zawodowej. Trzymanie nerwów na wodzy się naprawdę opłaci. Weź głęboki oddech i pamiętaj, że logika jest twoim najlepszym przyjacielem. Czy to, o czym myślisz, naprawdę ma sens, czy też przesadzasz? 

Dla relaksu zainwestuj w siebie - odwiedź salon piękności, fryzjera lub SPA.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Rak

Rak 13-19 sierpnia 2022 ciężko będzie pracował nad tym, by głos rozsądku górował nad potrzebą serca.  Zazwyczaj Raki radzą sobie z takimi rzeczami samodzielnie, ale w tym tygodniu ważne jest, aby uzyskać wsparcie -  gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie to potrzebne.

Aby wzmocnić swoje samopoczucie psychiczne, zdecyduj się na medytację lub długi, samotny spacer po lesie.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Lew

Lew 13-19 sierpnia 2022 odczuje spadek pewności siebie. Duma jednak pozostanie nienaruszona, jak na Lwa przystało. Warto wzruszyć ramionami na te małe błędy i porażki, które próbują dostać się do głowy i naruszyć fundamenty dobrego samopoczucia. W końcu w życiu jest coś więcej niż to, co inni ludzie o tobie myślą, prawda? 

Dzięki swojej wrodzonej charyźmie, Lwy zdobędą zamierzony od dawna cel. Warto zatem trzymać głowę wysoko.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Panna

Panna 13-19 sierpnia 2022  przez ten tydzień otrzyma od świata okazję, aby uświadomić sobie, że problemy, które ostatnio miała w swoim związku, są w rzeczywistości jej winą. Czasami staje się niespokojna i irytująca, jeśli partner nie wykonuje rzeczy zgodnie z oczekiwaniami Panny. Postaraj się jasno komunikować swoje oczekiwania wobec partnera.

Warto spędzić z drugą połówką weekend tylko we dwoje, na neutralnym gruncie. Zostawcie dzieci u dziadków i wyruszcie na romantyczne chwile razem.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Waga

Waga 13-19 sierpnia 2022 będzie miała okazję zamknąć pewne etapy w swoim życiu, by już nigdy więcej do nich nie wracać myślami. Cele i pragnienia na przyszłość mogą być wydawać się zupełnie inne, niż wcześniej. Waga na spokojnie powinna przemyśleć wszystkie decyzje, które podejmie w najbliższym tygodniu.

Ubieraj się adekwatnie do pogody, przeziębienie czai się tuż za rogiem. Nie rezygnuj z witamin i preparatów wzmacniających odporność.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Skorpion

Skorpion 13-19 sierpnia 2022 będzie starał się, aby każdego uszczęśliwić. Zapomni jednak w tym czasie o sobie, a oczekiwania, że zostanie przez wszystkich doceniony. Skorpiona dopadną też refleksje dotyczące relacji z partnerem. Czy mały kryzys w związku jest warty przekreślenia tylu lat razem?

Spróbuj znaleźć równowagę pomiędzy dobrem swoich i innych.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Strzelec

Strzelec 13-19 sierpnia 2022 w tym tyodniu dzięki energii księżyca dostanie możliwość wzięcia odpowiedzialności za siebie. W końcu otwarzy się i rozpocznie rozmowy z bliską osobą, niekoniecznie dlatego, że partner się zmienił, ale dlatego, że w końcu Strzelec poczuje się wystarczająco bezpiecznie w swoim własnym "ja".

Bądź w ruchu, zwiedzaj, tańcz, idź w góry lub podróżuj w dotychczas nieznane miejsca.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Koziorożec

Koziorożec 13-19 sierpnia 2022 odważy się marzyć. Bogata wyobraźnia Koziorożca może być kluczem do bogactwa - może wpadnie na pomysł, jaki biznes otworzyć? W tym tygodniu łatwiej będzie przejąć inicjatywę, a Koziorożec poczuje się zmotywowany i gotowy do pracy.

Wypracowanie nowych sposobów wykonywania zaległych obowiązków domowych może sprawić, że znajdziesz więcej czasu dla siebie.

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Wodnik

Wodnik 13-19 sierpnia 2022 odczuje kłopoty zdrowotne, dlatego powinien zwrócić uwagę na swoją dietę, jakość jedzenia i sposób konsumowania. Może warto skonsultować się z dietetykiem? Mogą powrócić dawne dolegliwości, które wcześniej Wodnik zbagatelizował.

Uwolnij się od stresu, napięcia, problemów lub sytuacji, które ci nie służą z powodu braku komunikacji (z rodziną, partnerem, współpracownikami).

Horoskop tygodniowy 13-19 sierpnia 2022: Ryby

Ryby 13-19 sierpnia 2022 będą przechodzić tydzień pod znakiem wdzięczności za wszystko. Wszystko dzięki dobrym uczynkom i słowom, które wracają z podwójną siłą. To zachęci Ryby do wyjścia poza strefę komfortu i skorzystania z mało prawdopodobnych dotychczas możliwości.

Nakarm swój umysł pozytywnością i skup się na tym, co chcesz rozwijać.

Zobacz także:

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy na sierpień 2022: "To moc nieskończoności"

Horoskop tygodniowy na 6-12 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Superksiężyc Jesiotra wróży obfitość

Horoskop tygodniowy na 30 lipca - 5 sierpnia 2022. Uran w koniunkcji z Marsem wywoła wiele zmian

Dziś na niebie zobaczysz "Koźli Księżyc". Indiańska pełnia księżyca to intensywna przepowiednia

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy