Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy 11-17 kwietnia. Co mówią gwiazdy? Oto tygodniowy horoskop 2022 dla wszystkich znaków zodiaków

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 kwietnia 2022. Przeczytaj horoskop, aby dowiedzieć się, co cie czeka w tym tygodniu. Co przepowiadają gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku?

Układ planet sprzyja w tym tygodniu wielu znakom zodiaku. Przeczytaj horoskop na kwiecień 2022, aby dowiedzieć się, co gwiazdy szykują dla ciebie w dniach 11-17 kwietnia.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Baran

Miłość: Baran musi być taktowny i delikatny w kontaktach z ludźmi, na których mu zależy. Niecierpliwość może spowodować, że niepotrzebnie zrazi do siebie innych.

Praca i finanse: Na początku tygodnia Baran może być zdenerwowany i niezadowolony z rzeczy dziejących się dookoła. To może spowodować, że straci koncentrację na swojej pracy i obowiązkach.

Reklama

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje sny i przepowiadane w nich znaki - staraj się nie przegapić niczego ważnego. Tydzień dopisze Baranom, które zdecydowały się schudnąć, zacząć prawidłowo odżywiać, uprawiać sport i rzucić wszelkie złe nawyki.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Byk

Miłość: Praca może zapełnić nasze kieszenie, ale jakie znaczenie mają wypchane kieszenie, gdy serce jest puste? Upewnij się, że ludzie, którzy cię kochają, wiedzą, że odwzajemniasz ich miłość. Prosty akt uznania przez Byka i wdzięczność mogą zdziałać cuda w przywracaniu do życia ochłodzionych relacji.

Praca i finanse: Chociaż Byki mogą czuć, że nie robią postępów w swojej karierze, to cel, który wyznaczyły w tym roku, jest znacznie bliżej niż się spodziewają. Z perspektywy czasu to wszystko nabierze sensu. 

Zdrowie: Byku, opiekuj się swoją ciekawością! Ufaj, że bez względu na to, co wybierzesz, twój wpływ na życie będzie się rozszerzał. Czasami robienie mniej, to tak naprawdę robienie więcej.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Bliźnięta

Miłość: W sferze twojego życia osobistego lekcją w tym tygodniu przez Bliźnięta jest nauczenie się, jak traktować priorytetowo czas spędzany z bliskimi. Ważne jest, aby nie czuli się ignorowani i lekceważeni. Pojedynczy SMS, aby sprawdzić ich samopoczucie, a nawet szybka, pięciominutowa rozmowa, może wiele zmienić.

Praca i finanse: W tym tygodniu Bliźnięta nie powinny podejmować decyzji związanych z karierą i finansami wyłącznie z emocjonalnych pobudek. Chociaż serce jest wspaniałym przewodnikiem w życiu, odrobina zdrowego rozsądku pozwoli Bliźniętom zajść daleko, bez poniesienia strat.

Zdrowie: Bliźnięta powinny w tym tygodniu magazynować energię poprzez redukcję stresu. Zabawa i odpoczynek jest ważnym aspektem życia i zasługuje na taką samą uwagę, jak obowiązki i odpowiedzialność. Kluczem do zapamiętania jest tutaj równowaga - nadmiar wszystkiego może doprowadzić do utraty zdrowia.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Rak

Miłość: Raki w związku mogą liczyć od wtorku na poprawienie relacji. Potrzebujesz pielęgnujących relacji, w których możesz dzielić się swoimi najgłębszymi uczuciami i być traktowanym z czułością i wrażliwością.

Praca i finanse: W tym tygodniu Raki powinny zastanowić się, czy praca, którą wykonują, daje im spełnienie emocjonalne i duchowe. Jeśli tak nie jest, co mogą zrobić, aby życie od 8:00 do 16:00 były naprawdę przyjemnymi doświadczeniami? Odpowiedź na to pytanie może wiele zmienić.

Zdrowie: Zdrowie jest największym darem, a zadowolenie z życia największym bogactwem. Raki zachowają równowagę, ćwicząc brak przywiązania - do dramatów, żądań lub czegokolwiek innego, co zagraża ich zdrowiu psychicznemu.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Lew

Miłość: Pomimo wiosennej aury, gwiazdy przewidują u Lwów ochłodzenie emocji wobec partnerów. Nie wynika to ze złej woli, ale nadmiarem pracy i frustracją.

Praca i finanse: Od dłuższego czasu Lwy czują, że ugrzęzły w miejscu pracy. Jeśli zechcą osiągnąć sukces, powinny przestać pytać o pozwolenie. Lwy w tym tygodniu powinny skupić się na własnych celach i pragnieniach. 

Zdrowie: Zafunduj sobie relaks w spa, pójdź do kina i ustal codzienną rutynę, która sprawi, że poczujesz się kochana/kochany. Tu chodzi o miłość wewnętrzną, a nie zewnętrzną -  to jest produkt uboczny! 

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Panna

Miłość:  Jeśli jesteś w związku, nie spiesz się, aby przenieść sprawy na wyższy poziom. Pozwól sobie i swojemu partnerowi "oddychać" i cieszyć się teraźniejszością. Jeśli jesteś singlem, nie spiesz się z szukaniem kogoś, z kim możesz się połączyć. Panny powinny poświęcić trochę czasu na cieszenie się swoją samotnością. Tyle możesz się nauczyć, ciesząc się przyjemnością własnego towarzystwa.

Praca i finanse: W sferze zawodowej Panny powinny pomyśleć o długoterminowych zwrotach, planując swoje finanse i inwestycje. Krótkie, szybkie schematy wiążą się z ryzykiem, które może spowodować, że zapłacisz wysoką cenę na więcej niż jeden sposób.

Zdrowie: Jeśli uprawiasz sport lub uprawiasz fitness, jest to idealny czas, aby wziąć udział w zajęciach, które rzucą wyzwanie umysłowi i ciału.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Waga

Miłość: Ten tydzień będzie pod znakiem zabawy i romansu. Dla Wag oznacza to nieprzerwalną radość z nowym kochankiem lub długoletnim partnerem. Jeśli Waga szuka pary, to jest świetny tydzień, aby trochę się zaskoczyć i wybrać kogoś, z kim zwykle Wagi się nie umawiają.

Praca i finanse: Związek między domem a pracą w okolicach czwartku sugeruje ustanowienie zdrowej rutyny, która pozwoli pracować Wagom w domu bez wyrzeczeń w relacjach z domownikami lub wobec własnego odpoczynku.

Zdrowie: Wagi powinny skupić się na czasie dla siebie: uprawieniem sportu, kontekcie ze sztuką i małych zmianach w swoim miejscu pracy (np. poprzez dodanie rośliny lub dyfuzora). 

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Skorpion

Miłość: 14 kwietnia Skopriony, przygotują się na przypadkowe spotkanie lub tajemniczą osobę, która ma na nie oko. Jeśli jesteś w związku, obecny układ planetarny zachęca cię do przemyślenia pewnych zmian w swoich związkach. Nie są to tylko drobne szczegóły, ale wymagają znacznie głębszego spojrzenia na niektóre z bardziej zakorzenionych wzorców, których być może byłeś niejasno świadomy, ale tak naprawdę się nimi nie zajmowałeś. 

Praca i finanse:  Osoby spod znaku Skorpiona prawdopodobnie uznają ten tydzień za najbardziej pomyślny. Wiedza na temat pracy zostanie w pełni doceniona i przyniesie benefity od kierownictwa.

Zdrowie: Skorpiony w tym tygodniu poczują prawdziwą energię. Skorpiony pozostaną sobą Należy dbać o drogi moczowe i genitalia, szczególnie w pierwszej połowie stycznia. Zarówno panowie, jak i panie nie powinni ignorować sygnałów wysyłanych przez ich ciała, gdy mówią im, że coś jest nie tak.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Strzelec

Miłość: Obecny układ planetarny zachęca cię do głębszego przyjrzenia się, dlaczego związek Strzelca mógł ostatnio wydawać się nieudany. Musisz przestać obwiniać się o to.

Praca i finanse: W sferze zawodowej nadszedł czas, aby Strzelec wypracował zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Kiedy pozwalamy się określać wyłącznie przez naszą pracę, tracimy nie tylko nasze osobiste powiązania, ale może to prowadzić do masowego "wypalenia" w pracy. 

Zdrowie: Swoje frustracje Strzelec może wykorzystać, uprawiając sport. Pewien rodzaj praktyki medytacyjnej może naprawdę pomóc. Nie ograniczaj się jednak do klasycznej formy medytacji. Czasami kickboxing też może być potężnym doświadczeniem medytacyjnym - wystarczy spróbować!

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Koziorożec

Miłość: Konfiguracja astralna Koziorożca oznacza, że spotkanie, które będzie miało miejsce, będzie jedyne w swoim rodzaju. To wszystko jest kwestią chemii - z pewnością oboje odkryjecie, że odpowiednio reagujecie na siebie.

Praca i finanse: Coś, co Koziorożec wdrożył w pracy, prawdopodobnie przyniesie korzyści firmie. Zostanie to zauważone i docenione.  Prawdopodobnie w uroczysty sposób Koziorożec będzie świętować swój sukces.

Zdrowie: Są chwile, by siedzieć spokojnie i chwile, by podjąć szybkie działania. Sobotnia konfiguracja Koziorożca mówi, że jest to odpowiedni moment, aby wykonać ruch. Nie bój się, jak naprawdę się czujesz. Teraz zdajesz sobie sprawę, że możesz całkowicie stracić - więc idź i nie oglądaj się za siebie!

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Wodnik

Miłość: Sobotni układ planetarny niesie Wodnikom wielką szansę na dokonanie radykalnych odkryć na temat życia, miłości i romansu. 

Praca i finanse: Wiele źródeł dochodu utrzyma saldo bankowe Wodnika w zdrowym stanie. W pracy przewidziano dodatkowe obciążenie obowiązkami, ale to nic, z czym nie możesz sobie poradzić w godzinach pracy. 

Zdrowie: Konfiguracja astralna Wodnika w tym tygodniu zachęca do popadania w skrajności. Nawet jeśli inni mogą uznać cię za nieco ekstremalnego, możesz nie być w stanie sobie pomóc.

Horoskop tygodniowy 11-17.04: Ryby

Miłość: W środę sprawy przybiorą dla Ryb naprawdę duży obrót i powinny być w stanie zainteresować każdego. To świetny czas, aby zainicjować nowe związki miłosne. 

Praca i finanse: W życiu zawodowym Ryby muszą pamiętać, że miejsce pracy to swego rodzaju druga rodzina. Chociaż ważne jest, aby zachować profesjonalizm - warto pamiętać, że ludzie, z którymi się pracuje, to czujące istoty z własnym bagażem. Równowaga empatii i praktyczności może uczynić życie zawodowe jeszcze bardziej satysfakcjonującym.

Zdrowie: Ryby powinny pamiętać o zadbaniu o kondycję, regularnie ćwicząc i dbając o swoją dietę.  Poziom energii ryb będzie wysoki i nic ich nie powstrzyma.

Zobacz też:

Przepowiednia siostry Łucji, która budzi grozę. Co grozi Polsce?

Marianna Schreiber komentuje rocznicę katastrofy smoleńskiej: "Zamach, czy wypadek?"

Jan Englert miał lecieć do Smoleńska. W ostatniej chwili zrezygnował...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop na kwiecień | horoskop na 2022

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »