Reklama

Reklama

Reklama

Helena Englert w pikantnych scenach w trójkącie! Pierwszy raz w historii kina!

Helena Englert (22 l.) podjęła się niełatwej roli w najnowszym erotyku Marii Sadowskiej "Pokusa". Co więcej, po raz pierwszy w historii polskiego kina pojawi się scena miłosnego trójkąta! Twórcy są pod wrażeniem dojrzałości i profesjonalizmu zdolnej córki Jana Englerta. Wróżą jej światową karierę!

Maria Sadowska jest polską wokalistką jazzową i reżyserką, która ukończyła słynną Państwową Wyższą Szkołę Filmową im. Leona Schillera w Łodzi. Chociaż ma za sobą takie znakomite produkcje, jak chociażby "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", to większość widzów kojarzy ją jednak z roli jurorki w programie muzycznym "The Voice of Poland".

Ostatnio zrobiło się naprawdę głośno o pełnej skandali premierze filmu, który współtworzyła razem z Dodą - "Dziewczyny z Dubaju". Artystka mocno ubolewa nad tym, że kobiety wciąż są dyskryminowane w tej branży.

"Wbrew pozorom wiele osób wciąż nie ma pojęcia, że jestem reżyserką. Mam na koncie wiele filmów krótkometrażowych, teledysków, prawie sześć fabuł kinowych i serial, a mimo to wciąż czasami muszę tłumaczyć zdumionym, że moja reżyseria nie jest nagłym kaprysem piosenkarki lub też dziełem przypadku. Marzy mi się, że po "Dziewczynach", będziecie już chodzili do kina nie tylko na film, ale też na Sadowską" - pisała rozgoryczona na Instagramie.

Reklama

Reżyserka dopiero co wróciła z Cannes, gdzie trwały zdjęcia do jej najnowszego erotyka-thrillera na podstawie książki Edyty Folwarskiej "Pokusa". W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy, jak Helena Englert, Piotr Stramowski, Joanna Liszowska czy Klaudia El Dursi

Helena Englert zrobi światową karierę? Twórcy "Pokusy" nie mają wątpliwości

Maria słynie z tego, że nie boi się odważnych scen na ekranie. We własnym teledysku do piosenki "Serce na syngale" sama pozuje nago razem z mężem, Adrianem Łabanowskim. Wokół "Pokusy" pojawiły się natomiast kontrowersje ze względu na... trójkąt miłosny z udziałem dwóch mężczyzn i kobiety, granych przez Stramowskiego, Andrea Preti oraz najmłodszą, Helenę Englert.

22-letnia aktorka zachwyciła twórców swoją dojrzałością i profesjonalizmem na planie. Wcześniej mogliśmy oglądać ją już w "Układzie zamkniętym", "Superprodukcji" czy serialu "Barwy szczęścia".

"Tutaj w scenariuszu było napisane, że ma być długowłosa blondynka, a weszła Helena w tych krótkich włosach i ja od razu wiedziałam, że to powinna być ona. Weszła Helenka w tej bluzeczce w paski, w której zresztą później grała. Ja w tym momencie miałam olśnienie, że to jest ta postać" - wyznała Plejadze reżyserka, Maria Sadowska.

Mimo że pomiędzy Marysią a Helenką jest 20 lat różnicy, to reżyserka przyznaje, że w ogóle tego nie czuje. Aktorka młodego pokolenia jest wyjątkowo dojrzała, jak na swój wiek. Sadowska wróży jej światową karierę!

Jej słowa potwierdziła Edyta Folwarska. Wystarczyło, że kobiety wymieniły się porozumiewawczym spojrzeniem na castingu. Helena ma być swego rodzaju symbolem nowoczesności oraz ikoną dla młodych widzów, jak podkreśla producentka wykonawcza.

"Wydaje mi się, że takiej aktorki do tej pory nie było w Polsce. Jest dla mnie totalnie światowa. Ze swoją energią, z temperamentem i talentem. Helena miała trudne sceny do zagrania i taki profesjonalizm jest rzadko spotykany" - podsumowuje filmowy Maks, czyli Piotr Stramowski.

Sadowska nie boi się przełamywać tabu społecznego w Polsce, bowiem będzie to pierwsza taka scena w historii! Scenariusz ukaże także mroczne kulisy świata show-biznesu, takie jak np. mobbing.

Inez przeprowadza się do dużego miasta, aby zrobić karierę w branży dziennikarskiej. Na miejscu przechodzi sporą metamorfozę - zupełnie zmienia swój wizerunek i fryzurę. Jej pierwszy zadaniem będzie przygotowanie materiału o znanym piłkarzu - Maksie.

Premiera "Pokusy" planowana jest na luty 2023 roku.

Zobacz też:

Maria Sadowska ujawnia tajniki kręcenia scen erotycznych. Szok, co wyznała!

Sadowska mieszka w domu po legendzie kina. Ma w nim szczególną tradycję

Krzysztof Sadowski był oskarżany o molestowanie dzieci. Sensacyjne wieści z prokuratury!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy