Reklama
Reklama

Sadowska mieszka w domu po legendzie kina. Ma w nim szczególną tradycję

Maria Sadowska (46 l.) jest kobietą wielu talentów - podobnie jak była właścicielka jej mieszkania, Irena Kwiatkowska. Wokalistka podzieliła się w rozmowie z "Faktem" szczególnymi wrażeniami, których doświadczyła po przekroczeniu progu tego domu. "Czuć w nim jej ducha. Czuję, że ona tam jest i czuwa nad nami" - tłumaczy.

Maria Sadowska jest wokalistką jazzową i reżyserką, chociaż największą popularność przyniósł jej udział w programie "The Voice of Poland" w roli jurorki. Ma na swoim koncie takie głośne produkcje, jak oraz "Dziewczyny z Dubaju" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Maria Sadowska ma mieszkanie po Irenie Kwiatkowskiej

Jak przystało na gwiazdę z branży filmowej i artystkę, mieszka w niebanalnym miejscu z ciekawą historią. Sadowska kupiła mieszkanie na Powiślu po ikonie polskiego kina - Irenie Kwiarkowskiej.

Reklama

Twierdzi, że w domu unosi się szczególna energia, a duch aktorki z "Czterdziestolatka" wciąż czuwa nad domownikami. 

Pani Irena spędziła aż 45 lat na warszawskim Powiślu, urzędując na trzecim piętrze kamienicy. Chociaż piosenkarka nie ma po niej żadnych pamiątek, to kultywuje pewną szczególną tradycję. 

Znajomi wykorzystują ten fakt, gdy wpadają do Marysi w goście. 

"Znalazłam takie piękne zdjęcie, gdzie Irena stoi przy kuchni, trzyma w ręku dwa talerze i widać bardzo dokładnie, że to jest ta sama kuchnia, to samo okno. Moi goście jak do mnie przychodzą, to sobie w tym miejscu robią takie samo zdjęcie jak Irena Kwiatkowska. Lubię tam stać w oknie" - mówi wokalistka.

Sadowska tak bardzo przesiąknęła duchem Kwiatkowskiej, że ma wrażenie, że są do siebie bardzo podobne pod kątem wielozadaniowości

Na zdjęciach z Instagrama widać, że reżyserka zaaranżowała wnętrze w swoim stylu - w salonie jest dużo zielonych roślin, wygodny narożnik i zainstalowany projektor, aby można było oglądać filmy niczym w kinie.

Zobacz też:

Sadowska gorzko o współpracy z TVP. "Nie zrobiłabym tego drugi raz. To było trochę paździerzowe"

Małgorzata Tomaszewska przeżyła dramat w dzieciństwie. Jej mama była załamana

Jak spędzać czas w jesienne wieczory? Inspiruj się gwiazdami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Sadowska | Irena Kwiatkowska
Reklama
Reklama
Reklama