Reklama
Reklama

Harry rozwścieczył Williama. Jedno słowo przekreśliło ich całą relację

Książę Harry i książę William to bracia, którzy razem wiele przeszli, ale też od lat toczą między sobą zimną wojnę. Gwoździem do trumny okazała się biografia Harry'ego "Spare" ("Ten drugi"). Brytyjska komentatorka życia rodziny królewskiej wyjaśniła, jakie słowo ostatecznie przekreśliło ich dotychczasowe relacje.

Harry rozwścieczył Williama. Jedno słowo przekreśliło ich relację

O tym, że książę Harry i książę William skrycie się nie cierpią świat dowiedział się, kiedy młodszy z braci poznał Meghan Markle. Czy to ona jest winna rozpadu relacji synów króla Karola III i księżnej Diany? Nie do końca. W swojej autobiografii Harry wspomina, że nienawidził brata za... kiełbaski na śniadanie. A to był dopiero początek!

Reklama

Brytyjska komentatorka życia rodziny królewskiej nie ma wątpliwości. Tej relacji nie da się naprawić

Królewska komentatorka Daniela Elser stwierdziła, że książę Harry słono zapłacił za to, aby być "wolnym". Tak, słowem-kluczem jest "wolność". Ghostwriter, który ujawnił się po tym, jak książka Harry'ego stała się tematem żartów przyznał, że książę czuł ulgę i radość, że w końcu ktoś pozna jego wersję zdarzeń. Harry nie przewidział jednak, że atakowanie lubianego Williama i Kate odbije się negatywnie na nim samym.

W "Spare" Harry przedstawił Williama w negatywnym świetle jako małostkowego, zazdrosnego, a nawet fizycznie agresywnego wobec niego.
Elser twierdzi, że szanse na pojednanie między dwoma braćmi wydają się niewielkie.

Harry wyznał, że jest "wolny". Co to znaczy?

Ghostwriter J. R. Moehringer powiedział o Harrym: "Powiedział, że jest zadowolony, że to zrobił (...) Poczuł się "wolnym". W jego oczach pojawiły się łzy. W moich też".

Słowo "wolny" symbolizuje dążenie księcia Harry'ego do osobistego wyzwolenia i jego decyzję o podzieleniu się swoją stroną historii w swojej autobiografii, według królewskiej komentatorki.

"Jednak w pogoni za tym jednym słowem - "wolny" - Harry zapłacił, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie, niezwykle wysoką osobistą cenę. Być może najbardziej oczywistą stratą jest jego brat, książę William" - powiedziała Daniela Elser. 

Zobacz też:

Książę Harry musi zapłacić miliony za swoje wybryki? Okazał się wielkim przegranym

Karol III maluje, Camilla lubi grać, a Kate... Ich ukrytych pasji i talentów na pewno nie znasz

Książę William uwziął się na Camillę? W jednej chwili pokazał, gdzie jej miejsce

Niespodziewany gość w poranku Polsat News. "Osiedlowy monitoring"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy