Reklama
Reklama

Książę William uwziął się na Camillę? W jednej chwili pokazał, gdzie jej miejsce

Choć od lat jednym z głównych tematów poruszanych w brytyjskich mediach jest konflikt księcia Harry'ego z pozostałymi członkami rodziny królewskiej, okazuje się, że chłodne relacje panują także między... Williamem i Camillą Parker Bowles. Tak przynajmniej twierdzi autorka bestsellerowej biografii królowej małżonki.

Książę William i Camilla Parker Bowles nie darzą się sympatią?

Od dawna nie jest już tajemnicą, że relacje między członkami brytyjskiej rodziny królewskiej nie należą do najłatwiejszych. W mediach bardzo często poruszany jest temat narastającego konfliktu między księciem Harrym i Meghan Markle a Karolem III. Prasa wiele miejsca poświęca także nieustającej kłótni między zwaśnionymi synami nowego króla Zjednoczonego Królestwa.

Reklama

Jak się okazuje, nie są to jedyne konflikty, które kładą się cieniem na ród Windsorów. Wygląda na to, że także między Camillą Parker Bowles a Williamem kontakty są dosyć... chłodne.

Książę William nie respektuje pozycji Camilli?

Jak twierdzi wielu ekspertów zajmujących się rodem Windsorów, synowie monarchy od samego początku są wrogo nastawieni do królowej małżonki. Mimo upływu lat bracia wciąż nie mogą jej bowiem wybaczyć tego, że w znaczący sposób przyczyniła się do rozpadu małżeństwa Diany i Karola. Choć od tamtych wydarzeń minęło już kilkadziesiąt lat, Harry i William nadal nie traktują Camilli Parker Bowles jako pełnoprawnej członkini królewskiego rodu.

Mąż Kate Middleton miał już niejednokrotnie dawać temu wyraz i w obcesowy sposób traktować swoją macochę. Jasno dawał jej do zrozumienia, że nie chce, by George, Charlotte i Louis traktowali ją jako prawdziwą babcię.

"William dał jasno do zrozumienia, że Camilla jest żoną jego ojca, ale nie babcią jego dzieci. Troje dzieci Williama i Kate Middleton wiedziały, że mają dwóch dziadków, ale tylko jedną babcię" -  twierdzi Angela Levin, autorka książki "Camilla. Prawdziwa historia królowej małżonki".

Co ciekawe, sama żona władcy Zjednoczonego Królestwa nigdy nie miała podobnych ambicji.

"Nie próbowała też przejąć żadnej roli, odpowiedzialności jako "przyrodnia babcia" dzieci Cambridgesów. Zwłaszcza że rodzice Kate, Carole i Michael Middleton, są z nimi bardzo blisko" - dodaje pisarka.

Jak jednak dodaje autorka biografii - choć Camilla początkowo nie chciała stawać się osobą wpływową, z czasem, gdy na dobre zadomowiła się w Pałacu Buckingham, mogło to jednak ulec zmianie.

Zobacz też:

Edyta Górniak w "Gościu Wydarzeń". Śpiewała przebój Tiny Turner 

Książę William ceni Tinę Turner. Księżna Diana śpiewała mu jej utwory

Książę William ma na celu pozbycie się księcia Andrzeja i księcia Harry'ego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Camilla Parker Bowles | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy