Reklama
Reklama

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez! Zaczęła od takich samych ubrań… Później było już tylko gorzej!

Dysonanse pomiędzy Hailey Bieber, obecną żoną Justina Biebera, i jego wieloletnią partnerką Seleną Gomez wciąż intrygują fanów. Oprócz tych, którzy wciąż dopatrują się „wojny” między paniami, nie brakuje osób, które dopatrują się prawdy pośród szczegółów, które mniej zaangażowanym wielbicielom mogą umknąć. Pewien internauta pozwolił sobie na wysnucie teorii spiskowej, mówiącej o tym, że Hailey Bieber wcale nie nienawidzi Seleny Gomez, lecz ma na jej punkcie obsesję. Dowody, które przedstawił wbijają w fotel. Inspiracje wyglądem i zachowaniem, a nawet skopiowanie tatuażu… Niebywałe, do czego posunęła się modelka!

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Gomez?

Chociaż Hailey Bieber i Selena Gomez oficjalnie zakopały wojenny topór, zamieszczając w sieci wspólne zdjęcie, fani obu gwiazd wręcz prześcigają się w teoriach spiskowych na ich temat i nic nie jest w stanie powstrzymać ich zapału do szukania skandalu.

Pewien TikToker opublikował w sieci nagranie, które przedstawia dowody na to, że Hailey Biebier dostała obsesji na punkcie wokalistki i robi wszystko, by być jak ona.

Reklama

Według autora popularnego nagrania Hailey tuż po ślubie z Justinem Bieberem miała zacząć profil stworzony przez fanów Seleny Gomez, gdzie regularnie pojawiały się newsy związane z ich ulubienicą. I choć to zdecydowanie za mało, żeby posądzać kogoś o iście szaleńcze zapędy, internauta odkopał ciekawostki, które mogą wprawić w osłupienie.

Hailey Bieber wzoruje się na Gomez!

Żona Justina Bibera nie tylko papugowała kreacje Seleny Gomez, idąc na wesele kolegi ukochanego w srebrnej satynowej kreacji, łudząco podobnej do tej, którą Selena miała na sobie na jednym z eventów branżowych, ale także wytatuowała sobie tę samą literę tuż za uchem.

Obie panie zrobiły to jednak z różnych powodów. "G" Seleny powstało na część jej siostry Grace, natomiast "g" Hailey wytatuowała sobie z uwagi na... córkę pastora, która choruje na rzadką chorobę mózgu. Nie trudno więc stwierdzić, że dla drugiej z pań inicjał ma dużo mniejsze znaczenie.

Wideo pokazuje, że Hailey inspirowała się nie tylko wyglądem Seleny, ale także jej zachowaniem. Gdy piosenkarka udostępniła w sieci nagranie, na którym tańczy w klubie, poprawiając top na biuście, kilka dni później żona Biebera zrobiła dosłownie to samo. Co więcej, pokazała wówczas, że zmieniła kolor swoich włosów na ciemniejszy.

Jakby tego było mało, Selena Gomez w jednym z wywiadów szczerze opowiedziała o tym, że chciałaby, aby ludzie więcej o niej wiedzieli. O tym, jaka właściwie jest, by "poznali jej serce". Niedługo potem Hailey umieściła wpis o podobnym wydźwięku w swoich social mediach, wyznając, że "chciałaby, by ludzie poznali jej serce". Następnie ponowiła te twierdzenia w wywiadzie.

Żona Biebera uczepiła się także marek, które współpracowały z Seleną. Gdy Gomez zapozowała do zdjęcia z butelką popularnej coli, Hailey po pewnym czasie także zgodziła się na promowanie marki. Panie przyłapano także w podobnych bluzach, reklamujących Coca Colę.

Fani reagują na obsesję Hailey Bieber! Nie dają temu wiary?

Obsesja modelki zszokowała jej fanów, którzy do tej pory nie zwrócili uwagi na szczegóły, świadczące o tym, że wciąż czerpie inspiracje z byłej dziewczyny swojego męża. Wobec jej działań można byłoby przejść obojętnie, gdyby nie to, o jak wielu przypadkach mowa. Ich liczba szokuje. Trudno więc sądzić, że nie jest to celowym zagraniem Hailey.

"Niektóre z nich mogą być przypadkami, ale ich ilość jest niesamowita";

"To straszne, Selena uciekaj";

"Niektóre rzeczy są tak drobne, że mogłyby zostać niezauważone, ale gdy się je połączy, to szaleństwo" - pisali.

Zobacz też:

Hailey Bieber ścięła włosy. Niektóre fanki już poszły jej śladem! Zmiana na plus?

Julia Wieniawa i Hailey Bieber niczym bliźniaczki? Niebywałe, jak podobnie wyglądały!

Selena Gomez pozuje z Hailey Bieber! Tego nikt się nie spodziewał. "To na pewno nie Photoshop?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber | Selena Gomez
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy