Reklama
Reklama

Julia Wieniawa i Hailey Bieber niczym bliźniaczki? Niebywałe, jak podobnie wyglądały!

Julia Wieniawa (23 l.) prezentowała się zjawiskowo na gali z okazji 30-lecia Polsatu. Jedna z czołowych gwiazd stacji przeszła po czerwonym dywanie pewnie niczym Hailey Bieber. Zobaczcie, jak wyglądała!

Julia Wieniawa niczym Hailey Bieber na gali Polsatu!

Julia Wieniawa pojawiła się na gali z okazji 30-lecia istnienia Polsatu. Na tę ważną i uroczystą imprezę założyła długą czarną suknię, która idealnie podkreśliła jej kobiece kształty. Do dopasowanej kreacji dobrała pasujące kolorystycznie szpilki, które dodały jej nie tylko kilka centymetrów wzrostu, ale też pewności siebie...

Cały look Julia uzupełniła delikatną biżuterią: parą kolczyków, naszyjnikiem i kilkoma pierścionkami. Gładko zaczesane do tyłu włosy upięła w kok. Tym razem zmianę można było zauważyć także na twarzy aktorki. Jej błękitne tęczówki zostały podkreślone przez wyraźne czarne kreski, które znacznie powiększyły jej oczy. Usta pomalowała natomiast szminką w odcieniu nude.

Reklama

Trzeba przyznać, że młoda piękność przyciągała spojrzenia wszystkich zebranych na gali. Szczególnie, gdy wraz ze Stefano Terrazzino zaczęła tańczyć na schodach Teatru Wielkiego.

Wieniawa w mikołajkowy wieczór do złudzenia przypominała Hailey Bieber - żonę ulubionego wokalisty amerykańskich nastolatek. Widzicie podobieństwo?

Plejada gwiazd na imprezie Polsatu

Na imprezie Polsatu nie mogło zabraknąć czołowych gwiazd stacji, które widzowie znają od lat ze szklanego ekranu. Wśród zaproszonych gości była m.in. Ewa WachowiczIzabela JanachowskiejMaryla Rodowicz, czy Karolina Gilon.

Swoimi występami wydarzenie uświetnili Piotr RubikMaciej MaleńczukIgor HerbutDodaKortezMaryla Rodowicz i wielu innych artystów.

Nie zabrakło również członków zarządu stacji na czele z prezesem Zbigniewem Solorzem-Żakiem. Na eleganckich fotelach Teatru Wielkiego zasiedli także politycy.

***

Zobacz też:

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie

A jeszcze nie tak dawno Rozbicki i Wieniawa dali się przyłapać na nocnych igraszkach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Hailey Bieber | Polsat | 30 lat Polsatu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy