Reklama
Reklama

Gwiazdy TVP wołają o uwagę podczas jesiennej ramówki. Cichopek, Ogórek, Kaczorowska, Manowska, Hyży...

Na gali zorganizowanej przez TVP z okazji startu jesiennej ramówki pojawiło się mnóstwo gwiazd stacji w niecodziennych kreacjach. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Izabeli Trojanowskiej, Rafała Brzozowskiego, Magdaleny Ogórek, Kasi Cichopek i wielu, wielu innych. Na scenie wystąpił m.in. Sławomir, a imprezę swoją obecnością uświetnił oczywiście sam prezes Jacek Kurski...

Nowy sezon w Polsacie, TVP i TVN

Końcówka wakacji przypomina o tym że już wkrótce w największych polskich stacjach pojawi się całe mnóstwo nowych programów. W Polsacie będzie można zobaczyć kolejną edycję niezawodnego "Tańca z Gwiazdami", czy zupełnie nowego reality show, w którym Doda będzie szukać nowej miłości, czyli "12 kroków do miłości".

Reklama

A co dla widzów przygotowała Telewizja Polska?

TVP w swojej jesiennej ramówce zaprezentuje zupełnie nowy serial historyczny "Jagiellonowie", z kolejnym, piątym już sezonem na ekrany powrócą też "Wojenne dziewczyny". Telewidzowie mogą również liczyć na kontynuacje innych szlagierowych serii telewizji publicznej, czyli dobrze znanych i lubianych tytułów takich jak "M jak Miłość", "Klan" i "Barwy Szczęścia".

TVP organizuje galę z okazji prezentacji jesiennej ramówki

Telewizja Polska przy okazji prezentacji programów w nowej ramówce, zorganizowała również huczną imprezę, na której nie zabrakło oczywiści największych gwiazd związanych ze stacją. 

Na czerwonym dywanie mogliśmy "podziwiać" takie "znakomitości" jak Izabela Trojanowska, Kasia Cichopek, Kaja Paschalska, Andrzej Grabowski, Magdalena Ogórek, Agnieszka Kaczorowska, Maja Hyży, czy Aleksandra Szwed. 

Imprezę poprowadził Rafał Brzozowski, a swoją obecnością galę uświetnił sam prezes TVP Jacek Kurski wraz z małżonką.

Zobaczcie jak prezentowały się gwiazdy na ściance!

Nie obyło się także bez części artystycznej. Był więc Sławomir w duecie z żoną Magdaleną Kajrowicz. Wystąpiła też Lanberry i... Maja Hyży, która tym razem przebrała się za Beyonce!

Zobacz też:

TVP przegrywa w sądzie. Musi ujawnić raport oglądalności

Jarosław Jakimowicz krytykuje Donalda Tuska w TVP. "Donald, do you remember?"

Postać z gry "Team Fortess 2" w TVP Info. Kolejna wpadka TVP? 

Codziennie oddaje się "pod obronę" Matce Bożej. Taka jest Marzena Kawa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy