Reklama

Reklama

Reklama

Światowe media nabijają się z wpadki w TVP. Tajemnicza postać... tańczy na ekranie. Co autor miał na myśli?

Telewizja Polska nie przestaje zaskakiwać. Tym razem podczas jednego z odcinków satyryczno-publicystycznego programu TVP Info "W tyle wizji" na ekranie przez chwilę pojawiła się tajemnicza postać z popularnej gry komputerowej. Tego na pewno nikt się nie spodziewał, a "wpadka" błyskawicznie stała się pośmiewiskiem w międzynarodowych mediach.

Seria wpadek w Telewizji Polskiej

Trzeba przyznać, że Telewizja Polska nie ma ostatnio dobrej passy. Parę dni temu informowaliśmy o tym, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi dotyczące wulgaryzmów, które pojawiły się w jednym z wydań "Wiadomości". Wcześniej, inne doniesienie do KRRiT skierowali... członkowie Rady Programowej TVP za skandaliczny pasek z informacją o "nuklearnym ataku Putina na Ukrainę"

Reklama

Nie sposób też zapomnieć o gościnnym występie szamanki w programie "Sprawa dla reportera", czy występie Zenka Martyniuka jako eksperta od spadających meteorytów.

Świat śmieje się z TVP Info


Tym razem uwaga internautów skupiła się na jednym z odcinków programu "W tyle wizji", w którym omawiane były wewnętrzne spory w polskich ugrupowaniach lewicowych oraz ich relacjach z byłym premierem Donaldem Tuskiem.

W pewnym momencie, chwilę po wypowiedzi zaproszonego do studia Marcina Kulaska, który stwierdził, że "Pan Donald Tusk często podbiera dobre pomysły lewicy" - obok polityka pojawiła się, całkiem znienacka, animowania postać z gry komputerowej "Team Fortess 2", która tanecznym krokiem przeszła z lewej do prawej strony ekranu. Tę kuriozalną sytuację można prześledzić na poniższym filmiku:

Wideo szybko obiegło międzynarodowe media, w tym kultowe forum reddit.com, które zrzesza internautów z całego świata. Film komentują rodacy, którzy zdążyli się już przyzwyczaić do braku profesjonalizmu stacji, jednak użytkownicy serwisu z innych państw są co najmniej zdziwieni tym, co widzą na ekranie...

Internauci piszą o konieczności zwolnienia producenta programu, który pozwolił na taką wpadkę. Jednak czy to na pewno wpadka?

Postac z gry komputerowej tańczy w TVP

Jak się bowiem okazuje po dokładny obejrzeniu materiału wideo, animowany szpieg z gry "Team Fortess 2" nie jest wcale niezaplanowanym błędem realizatorów, tylko celowym zabiegiem autorów  programu.

Tańcząca postać miała zapewne puentować sarkastyczny komentarz zaproszonego do studia polityka, jednak efekt końcowy okazał się tak nieudolny, że zabawny w zamyśle żart, został przez widzów uznany za zwykłą wpadkę.

"W tyle wizji" to program satyryczno-publicystyczny, który wzorowany jest na słynnym "Szkle kontaktowym"" stacji TVN24. Dziennikarze oraz zaproszeni goście, starają się więc za wszelką cenę być kąśliwi i ironiczni. Czyżby tym razem znów się to nie udało?Zobacz też:

Codziennie oddaje się "pod obronę" Matce Bożej. Taka jest Marzena Kawa

TVP przegrywa w sądzie. Musi ujawnić raport oglądalności

Neo-nówka zapowiada update Wigilii. Holecka ma o co się bać!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wpadki TVP | TVP | TVP Info

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy