Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdy stają w obronie Kristen Stewart

Taylor Lautner, gwiazdor filmowej sagi "Zmierzch", stanął w obronie swej ekranowej koleżanki Kristen Stewart. Daleka od potępienia młodej aktorki jest także Dakota Faning, która wystąpiła ze Stewart w filmie "The Runaways".

Promując finałową część wampirycznej serii Lautner udzielił wywiadu amerykańskiej edycji magazynu "Cosmopolitan". Nie obyło się bez pytań o "niedyskrecję" Kristen Stewart.

Reklama

"Kristen jest fantastyczna we wszystkim, co robi. Zawsze jestem z niej dumny" - lojalnie przyznał aktor. Dziennikarz jednak nie dawał za wygraną i spróbował wywrzeć presję na Lautnerze, starając się postawić gwiazdora w sytuacji zdradzonego Roberta Pattinsona.

"Szczerze mówiąc, nigdy nie znalazłem się w podobnej sytuacji, nie wiem więc..." - Lautner odpowiedział na pytanie, jak zachowałby się na miejscu Pattinsona.

"Wszystko zależy od tego, jak długo pozostajesz w związku z daną osobą. Jeśli była to długa, poważna relacja, wydaje mi się, że nietrudno o ponowne rozpalenie uczucia. Domyślam się jednak, że spory wpływ na [ewentualną] decyzję ma również charakter zdrady" - przyznał Lautner.

Taylor Lautner nie jest jedynym celebrytą, który stanął ostatnio w obronie Stewart. Daleka od potępienia gwiazdy "Zmierzchu" jest także Dakota Faning, która wystąpiła ze Stewart w filmie "The Runaways".

"Wszyscy myślicie, że macie prawo do upubliczniania [naszych] osobistych napięć, smutków i rozdartych serc. Dlaczego uważacie, że macie prawo do osądzania doświadczeń innych ludzi?" - powiedziała Fanning.

Przypomnijmy, że Stewart wdała się w przygodę z reżyserem Rupertem Sandersem, z którym współpracowała przy filmie "Królewna Śnieżka i Łowca".

Cała afera wybuchła po tym jak amerykańskie tabloidy opublikowały zdjęcia, na których wyraźnie widać, że Stewart i Sandersa coś łączy. Aktorka od razu się przyznała i przeprosiła, ale jej partner Robert Pattinson wyprowadził się z domu.

Premiera finałowego filmu serii "Saga 'Zmierzch: Przed świtem. Część 2" zaplanowana jest na 16 listopada.

"Ta historia została już w pełni opowiedziana i czuję, że zrobiłam już wszystko, co mogłam. Dlatego jest łatwo mi zostawić ten film za sobą i iść do przodu" - stwierdziła niedawno Kristen.

Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart | Taylor Lautner | Dakota Fanning | zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje