Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pattinson i Stewart razem na premierze

Była hollywoodzka para Robert Pattinson i Kristen Stewart pojawią się razem w Los Angeles na premierze sagi "Zmierzch": Przed świtem. Część 2.

26-letni aktor zerwał w lipcu z Kristen po tym, jak dowiedział się, że aktorka zdradziła go z reżyserem Rupertem Sandersem. Gwiazdor postanowił jednak zachować się jak profesjonalista, dotrzymać warunków umowy i przyjść ze swoją eks na premierę. Obawia się jednak, jak po głośnym skandalu zareaguje na nią publiczność.

Reklama

To podobno jeden z powodów, dla których zgodził się pojawić u jej boku, chcąc tym samym chronić byłą przed zakłopotaniem i wyśmianiem.

Aktor, co ciekawe, nie zamierza ze Stewart rozmawiać! Osoba z planu zdradza, że Kristen bardzo chciałaby wrócić do Pattinsona.
Wierzy, że wspólna premiera pomoże jej nawiązać kontakt z byłym chłopakiem. Ostatnio odwołała swoje przyjście na londyńską premierę nowego filmu "On the Road", ponieważ bała się reakcji fanów Roberta.Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Kristen Stewart | związek | premiera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje