Reklama
Reklama

Gwiazda "The Real Housewives" cudem uszła z życiem. Oto dramatyczne kulisy

Anna Szubierajska dzisiaj nazywana jest "Królową Mazur". Mało kto wie, że to właśnie na wodach jednego z tamtejszych jezior gwiazda programu "The Real Housewives. Żony Warszawy" przeżyła poważny wypadek, z którego ledwo uszła z życiem.

Mazury to region, który kochają wszyscy wielbiciele natury. Sielska atmosfera, zachwycająca przyroda i duża baza turystyczna sprawiają, że Kraina Wielkich Jezior cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów.

Anna Szubierajska miała wypadek na Mazurach

Niekiedy ten mazurski raj bywa jednak miejscem niebezpiecznym. Tragicznie mógł skończyć się wypadek, jakiego doznała kilka lat temu na mazurskich wodach Anna Szubierajska. 

Uczestniczka programu "The Real Housewives. Żony Warszawy" na Mazurach prowadzi wraz z mężem luksusowy hotel i z tego powodu nazywana jest nawet "Królową Mazur". Szubierajska wielokrotnie zaimponowała koleżankom z programu swoją odwagą i zamiłowaniem do szybkiej jazdy autem i sportów wodnych.

- Ja całe życie byłam bardzo odważna, ale przeszłam bardzo poważny wypadek, właśnie na Mazurach. Przyznam, że od tego momentu trochę inaczej na wszystko patrzę — otworzyła się w rozmowie z Anitą Kuś-Munsanje, inną uczestniczką "Żon Warszawy".

Reklama

Szubierajska wspomina wypadek na wodzie

- Płynęłam po jeziorze Bełdany skuterem, za motorówką, którą prowadził mój mąż. W pewnym momencie druga łódka z impetem we mnie uderzyła i po prostu mnie zmiażdżyła — wyznała Szubierajska.

"Żona Warszawy" przyznała jednak, że w całym tym tragicznym zdarzeniu miała wielkie szczęście. Wypadek mógł bowiem skończyć się największą tragedią.

- Szczęściem w nieszczęściu było to, że w momencie uderzenia jego siła wybiła mnie dwa metry w powietrze. Na wodzie został sam skuter, który był wciągnięty w silnik tej łodzi i praktycznie przez nią zmielony — powiedziała Anna Szubierajska.

- Przeszłam ogromną traumę. (...) Rehabilitacja trwała dosyć długo — wspominała, dodając, że "dostała od losu drugie życie".

Żmudna rehabilitacja pozwoliła "Królowej Mazur" na powrót do pełni sił. Dzisiaj znowu chętnie korzysta z uroków mazurskich jezior.

Czytaj też:

Uczestniczka "The Real Housewives. Żony Warszawy" zaskoczyła odważnym twierdzeniem na temat kobiet. Nie do wiary [POMPONIK EXCLUSIVE]

Uczestniczki "The Real Housewives. Żony Warszawy" z jednorożcem na planie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Przyszła do programu "The Real Housewives" i od razu taka heca. Oto co wyznała o konflikcie [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Szubierajska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy