Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Groziła, że się zabije

Ekaterina Ivanova, dziewczyna Ronniego Wooda, gitarzysty The Rolling Stones, zagroziła mu, że się zabije podczas awantury, która zakończyła się interwencją policji w nocy z niedzieli na poniedziałek.

62-letni rockman i jego o przeszło 40 lat młodsza partnerka zostali przesłuchani przez policję w poniedziałek rano.

Reklama

Wcześniej w nocy w domu należącym do muzyka doszło do kłótni, w trakcie której dziewczyna miała wykrzyczeć: "Zabiję się. Znajdziesz mnie martwą". Wzburzony Ronnie przeklął byłą kelnerkę i kazał jej wynosić się z domu.

Do awantury doszło po całonocnej imprezie w wartym 5 milionów funtów domu w północnym Londynie. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali policję, która przyjechała na miejsce nad ranem.

"Hałas był nie do zniesienia. Krzyczeli na siebie tak głośno, że nic dziwnego, że wezwano policję, szczególnie biorąc pod uwagę słowa Ekateriny" - opowiada świadek wydarzeń.

Jak mówią znajomi pary, związek muzyka i młodej dziewczyny jest bardzo burzliwy. "Oni się awanturują cały czas i noc w noc budzą sąsiadów krzykami" - podaje kolega gitarzysty.

Informacje o zdarzeniu z pewnością dotarły już do Jo, byłej żony Ronniego, która właśnie przygotowuje się do występu w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami". Jo była żoną muzyka przez 23 lata, póki ten nie zostawił jej dla 20-letniej Rosjanki.

Rzecznik prasowy policji w Londynie podał do wiadomości, że podczas interwencji nie stwierdzono żadnego przewinienia ani nie aresztowano pary awanturników.

Ach, ten konflikt pokoleń... Mamy nadzieję, że w domu Andrzeja Łapickiego nie ma podobnych awantur. :)

PAP/pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje