Reklama
Reklama

Grażyna Zielińska z "Pierwszej miłości" pożegna się z serialem? Nie zostawiła fanom żadnych wąpliwości

Grażyna Zielińska (71 l.) to sławna aktorka z serialu "Pierwsza miłość". Fani emitowanego od prawie 20 lat serialu zaczęli się martwić, ponieważ pojawiły się plotki, że ich ulubiona bohaterka niedługo może zakończyć współpracę z serialem. Co wiadomo na ten temat?

Pierwsza miłość emitowana od 2004 roku

"Pierwsza miłość" skupia się na bohaterach mieszkających we Wrocławiu. W produkcji gra wielu popularnych aktorów, np. Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Michał Koterski czy Wojciech Błach. Serial opowiada o perypetiach bohaterów, którzy mierzą się z trudami codziennego życia. Jak podaje Polsat na oficjalnej stronie hitu: "Pierwsza miłość" to: "niespodziewane zwroty akcji, gorące uczucia, romanse i rozstania".

Reklama

Grażyna Zielińska i plotki na jej temat

W serialu oprócz gorących uczuć nie brakuje charyzmatycznych bohaterów. Należy do nich Celina, jedna z postaci z "Pierwszej miłości", która ma szczególnie niełatwe życie. Teraz los rzuci jej kolejną kłodę pod nogi. Dom bohaterki, który znajduje się w Wadlewie, stanie w ogniu. Na miejscu zjawi się straż pożarna oraz Marcin (grany przez Przemysława Cypryańskiego). Sytuacja będzie dramatyczna, a strażak wraz z Celiną trafią do szpitala. 

Fani serialu może nie byliby aż tak przejęci tymi wydarzeniami, gdyby nie plotki. Pojawiły się informacje, że jedna z postaci biorących udział w pożarze... ma stracić życie! Grażyna Zielińska szybko rozwiała wątpliwości dotyczące tego, której postaci nie będzie można dłużej oglądać na dużym ekranie. 

Grażyna Zielińska w wywiadzie - co z "Pierwszą miłością"?

"Pierwsze słyszę, że moja bohaterka miałaby zniknąć z serialu. To prawda, że jej dom się spali, ale nic nie wiem o tym, że moja bohaterka ginie. To jakaś plotka. Nie mogę zdradzić, co zaplanowali reżyserzy i jak będzie wyglądał scenariusz" - zdradziła Zielińska w rozmowie z "Super Expressem". 

Gdyby faktycznie miało dojść do pożegnania gwiazdy, byłby to niemały cios dla fanów, którzy uwielbiają postać Celiny. Możliwe, że Pani Grażyna zdecydowała się milczeć przed emisją.

"Pierwsza miłość" - co wyniknie z tragedii?

Dobra informacja dla fanów serialu jest taka, że podczas akcji do szpitala ma trafić Stachu i Malwina, którzy na skutek smutnych wydarzeń, zdadzą sobie sprawę, ile dla siebie znaczą. Byli narzeczeni spróbują odbudować związek. 

Czy któraś z tych plotek okaże się prawdą? Zobaczymy już niedługo na antenie Polsatu!

Czytaj też:

Gwiazda "Rancza" Grażyna Zielińska nie do poznania. Co się stało z aktorką?

Grażyna Zielińska szczerze o swoim wieloletnim małżeństwie!

Grażyna Zielińska, gwiazda "Rancza" ostro o postawie TVP: "Tchórzostwo"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy