Reklama
Reklama

Grażyna Zielińska, gwiazda "Rancza" ostro o postawie TVP: "Tchórzostwo"

Nadzieje fanów "Rancza" zostały rozpalone wieścią, jakoby ich ulubiony serial miał powrócić na antenę TVP. Co na ten temat myślą aktorzy, którzy pracowali na planie produkcji? Głos zabrała właśnie Grażyna Zielińska, która nie przebierała w słowach i ostro skomentowała to, co dzieje się obecnie wokół tematu powrotu "Rancza" na antenę. Dostało się publicznemu nadawcy...

Od pewnego czasu w mediach krążą wieści, jakoby kultowe "Ranczo" miało doczekać się kontynuacji. Serial zadebiutował w 2006 roku i cieszył się sporą popularnością. Na tyle dużą, że TVP ponoć poważnie rozważa, by powrócić do losów bohaterów.

Mieszane uczucia co do całej sprawy mają aktorzy, którzy mieli okazję występować w hicie TVP. Głos zabrała Magdalena Waligórska, która ujawniła zapisy kontraktu sprzed lat.

Reklama

Na temat powrotu "Rancza" wypowiedział się również... Antoni Królikowski. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego odniósł się do plotek o tym, że postać Kusego, w którą na ekranie wcielał się jego ojciec, powróci w nowej odsłonie serialu.

Grażyna Zielińska ostro o TVP

Grażyna Zielińska w "Ranczu" grała Zofię Steć, babkę zielarkę. Okazuje się, że aktorka nie ma zbyt dobrego zdania o tym, co dzieje się wokół tematu powrotu serialu na antenę.

Ma już dość tej niepewności, a brak jasnej deklaracji ze strony TVP komentuje bardzo dosadnie.

Serial "Ranczo": Fabuła

Widzowie pokochali "Ranczo" za ciepły sposób, w jaki pokazywało im życie polskiej wsi w zderzeniu z wielkim światem. Życie serialowych mieszkańców Wilkowyj zostaje poddane rewolucji, kiedy do wsi wprowadza się Amerykanka - Lucy Wilska. Kobieta otrzymała w spadku dworek po zmarłej babci i zamiast go sprzedać, decyduje się na remont i zostaje w Polsce, by zacząć nowe życie po rozwodzie. Razem z wójtem i proboszczem (w obu wcielił się Cezary Żak) staje się jedną z kluczowych postaci w krajobrazie wiejskiego życia, do którego zaczyna wprowadzać, krok po kroku, elementy nowoczesnego świata.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Zielińska | TVP | Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy