Reklama
Reklama

Gwiazda "Rancza" Grażyna Zielińska nie do poznania. Co się stało z aktorką?

Grażyna Zielińska przeszła niesamowitą metamorfozę do najnowszej roli. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciami ze sceny. Gwiazda "Rancza" występuje w sztuce Szekspira "Miarka za miarkę".

Grażyna Zielińska to aktorka znana widzom z seriali "Ranczo", "Pierwsza miłość" oraz "Na dobre i na złe". Gościnnie wystąpiła też w "Ojcu Mateuszu" oraz "Świecie według Kiepskich".  Wystąpiła też w takich filmach jak: "Futro z misia", "Wichry Kołymy", "Ranczo Wilkowyje", "Nigdy w życiu!", "Pieniądze to nie wszystko" czy "Zupa nic".

Grażyna Zielińska, gwiazda "Rancza", nie do poznania. Oto jak wygląda w najnowszej roli

Grażyna Zielińska największe sukcesy zaczęła osiągać dopiero po 40. "Gdy sobie odpuściłam. Paradoksalnie, im byłam grubsza, tym więcej otrzymywałam propozycji. Popularność cieszy, ale nie popadam w gwiazdorstwo. Woda sodowa nie uderza mi do głowy. Równie ważna jak praca - a właściwie najważniejsza - jest rodzina, dom, przyjaciele" - mówiła aktorka w wywiadzie dla "Życia na gorąco". 

Reklama

Aktorka użyczyła swojego głosu postaci z Harrego Pottera i Zakonu Feniksa, Arabelli Figg. Zielińska jest przede wszystkim aktorką teatralną. Zagrała w "Królowej Śniegu", "Domu Bernardy Alby" Federico Garcíi Lorki czy w "Ślubach panieńskich" w reżyserii Krystyny Jandy. Występuje też w Teatrze Capitol w spektaklu "Dwie połówki pomarańczy" oraz gra rolę Zosi w komedii "Klimakterium... i już", która stała się prawdziwym hitem polskiej sceny oraz drugiej części "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał".

Od 32 lat związana jest z Teatrem Dramatycznym w Płocku. To właśnie na deskach tego teatru 8 października odbyła się premiera adaptacji sztuki Szekspira "Miarka za miarkę". Grażyna Zielińska wystąpiła w jednej z głównych ról. Metamorfoza aktorki kompletnie zaskoczyła fanów, gdyż Zielińska pojawiła się na scenie... zupełnie łysa!

"Ekstra charakteryzacja.", Niesamowity kostium." - pisali fani pod zdjęciem, które aktorka opublikowała w sieci.

A wam jak się podoba Grażyna Zielińska w takiej odsłonie?

Zobacz też:

Grażyna Zielińska szczerze o swoim wieloletnim małżeństwie!

Grażyna Zielińska: Z optymizmem przez życie

Katarzyna Cichopek pociesza przyjaciółkę po zdradzie. Sama wie, co to znaczy

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Zielińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy