Reklama
Reklama

Aneta Zając zachwyca w młodzieńczej fryzurze. Wniebowzięci fani samotnej mamy zwrócili uwagę na ważny szczegół

Aneta Zając (40 l.) zdecydowała się na zmianę fryzury. Nie jest to może spektakularna metamorfoza, bo ogranicza się do zmiany długości, jednak, zdaniem zachwyconych fanów, wystarczyła, by odjąć aktorce dobrych kilkadziesiąt lat. Co życzliwsi dopytują, czy zdaje w tym roku maturę…

Aneta Zając od 12 lat wiedzie żywot samotnej matki. Stało się tak, ponieważ krótko po narodzinach synów, odkryła, że miłość, łącząca ją z Mikołajem Krawczykiem już się wypaliła. Obecnie czas upływa więc gwieździe głównie na godzeniu pracy na planie "Pierwszej miłości" z wychowaniem bliźniaków. Choć ważne jest też przekonywanie byłego partnera, by dokładał się do tego finansowo.

Reklama

Aneta Zając układa sobie życie na nowo

Od rozstania z Krawczykiem, Zając  bardzo ostrożnie pochodzi do znajomości z mężczyznami. Na razie nie sprawia wrażenia, jakby poważnie myślała o kolejnym związku. Co nie oznacza natomiast, że życie singielki ją unieszczęśliwia.

Najbliższa nowej relacji romantycznej była w czasie randek z Patrykiem Ignaczakiem, byłym partnerem Anny Wendzikowskiej i ojcem jej córki Korneli. Niestety, raczkujący związek ostatecznie skończył się rozstaniem. Zając jednak zapewnia, że życie singielki jest dla niej dobre. Jak wyznała w wywiadzie dla „Party”:

"Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie". 

Gwiazda "Pierwszej miłości" spełnia się jako influencerka

Aktorka od pewnego czasu realizuje się jako infuencerka. Na Instagramie obserwuje ją 266 tysięcy osób. Z myślą o nich Zając postanowiła 3 lata temu pokazać, że choroba Hashimoto nie jest żadną przeszkodą w utrzymywaniu szczupłej sylwetki, o ile tylko słucha się zaleceń lekarzy i przyjmuje odpowiednie dawki leków.

Jak ujawniła w „Vivie”, na diecie błonnikowej, zalecanej przy tej chorobie tarczycy, udało jej się schudnąć 10 kilogramów.  Ostatnio zaś Aneta zachwyciła fanów zmianą fryzury. Sięgające obojczyków blond włosy skróciła do połowy szyi. Pod zdjęciem pojawiły się pełne zachwytów komentarze:

"Ślicznie wyglądasz";

"Nowa fryzura? Ładnie Aneto";

"Maturzystka gotowa na studniówkę" - skomentowali nowy wizerunek internauci. Rzeczywiście nową fryzurą Aneta Zając odjęła sobie lat? 

Zobacz też:

Aneta Zając pokazała implanty piersi! Tylko u nas ujawnia, co będzie poprawiać

Aneta Zając już tak nie wygląda! Ogromna metamorfoza aktorki!

Aneta Zając pokazała się w sukni ślubnej. Wywołała niemałe zamieszanie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy