Reklama
Reklama

Grażyna Zielińska przekazała ważne wieści. To wielki dzień w życiu gwiazdy "Rancza"

Znana i uwielbiana za rolę "babki zielarki" w serialu "Ranczo" Grażyna Zielińska od teraz może pochwalić się ważnym państwowym odznaczeniem. W niedzielę artystka przekazała swoim fanom bardzo ważne wieści. To wyjątkowa chwila w jej życiu.

Grażyna Zielińska to bardzo utytułowana aktorka filmowa i teatralna. Artystka ma na swoim koncie wiele ról, ale największą rozpoznawalność przyniosły jej rolę w serialach TVP: "Na dobre i na złe" oraz "Ranczo", gdzie wcieliła się w postać uwielbianej przez widzów "babki". 

Wielka radość w domu Zielińskiej. Pochwaliła się fanom

Na swoim Instagramie aktorka poinformowała właśnie, że została odznaczona wyjątkowym wyróżnieniem - Srebrnym Medalem Gloria Artis.

"Z przyjemnością zawiadamiam, że zostałam uhonorowana przez Ministra Kultury Srebrnym Medalem Gloria Artis. Fajnie jest dostać państwowe odznaczenie" -  napisała Grażyna Zielińska. 

Reklama

Gloria Artis, to "polskie odznaczenie resortowe, nadawane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego osobie lub instytucji wyróżniającej się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego". 

Grażyna Zielińska dołączyła właśnie do szacownego grona odznaczonych, w tym towarzystwie znajdują się między innymi: Edyta Geppert, Zofia Czerwińska oraz Stan Borys. 

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz też:

Gwiazda "Rancza" już nigdy nie wróci do TVP. Ma powody

Gwiazda „Rancza” wspomina trudne chwile na planie. Było jej wstyd

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Zielińska | Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy