Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki zapadli się pod ziemię! Aż tu nagle taka sensacja! Płyną niebywałe wieści!

Grażyna Torbicka od dłuższego czasu nie pojawiała się publicznie. Dawna gwiazda TVP po odejściu z Woronicza zaczepiła się u konkurencji, ale nie gra tam pierwszych skrzypiec. Z tego też powodu widzowie nie mają zbyt wielu okazji do tego, by oglądać swoją ukochaną gwiazdę. Pozostają więc jedynie zdjęcia paparazzi, bowiem dziennikarka jakiś czas temu niemal zaszyła się w domu. Aż do teraz. Najnowsze zdjęcia zadziwiają...

Grażyna Torbicka to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Tak przynajmniej było, gdy pracowała w TVP, gdzie prowadziła m.in. kultowe "Kocham kino". 

Po odejściu z Woronicza 63-latka zaczepiła się w konkurencyjnym TVN, ale trudno powiedzieć, by była tam jakoś przesadnie eksponowana. Prowadzi program w niszowym kanale o filmach. I to by było na tyle...

Torbicka skupia się więc na organizowaniu festiwalu Dwa Brzegi, który w tym roku napotkało spore trudności i nie wiadomo, czy będą kolejne edycje, co mocno załamało Grażynę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Reklama

Po zakończeniu tegorocznego wydarzenia Torbicka niemal zapadła się pod ziemię. Nie pojawiała się na imprezach i celebryckich spędach, próżno też było jej szukać w mediach. Wielu zaczęło się zapewne niepokoić, co też dzieje się z ich ukochaną gwiazdą. 

Być może jej nieobecność spowodowana była problemami w domu. Media donosiły, że Krystyna Loska "pilnie wyniosła się z domu córki", bo nie chciała już dłużej siedzieć im na głowie, choć mówi się, że ma problemy ze zdrowiem.

To musiało mocno zasmucić córkę, która czuła się lepiej, gdy miała mamę na oku. Teraz musi siłą rzeczy częściej wychodzić z domu, by zaglądać do rodzicielki. Z tej okazji skorzystali paparazzi, którzy przyłapali ją ostatnio na ulicy. 

Torbicką trudno było jednak poznać. Gwiazda wyglądała jak nastolatka, choć stylizacją oddała hołd czasom świetności swojej mamy - latom 70.

Uwagę zwracała też nienaganna figura i młodzieńcza twarz, a jak zapewnia "Super Express" - Grażyna "nie lubi ćwiczyć i jest przeciwna zabiegom medycyny estetycznej. A jednak jej figura jest nienaganna, a twarz wciąż młoda". 

Dziennikarka swoim wyglądem zachwyciła też stylistów. Jeden z nich zasypał Grażynę komplementami na łamach tabloidu:

"Grażyna Torbicka to ikona polskiej telewizji, słynąca z klasycznego stylu i elegancji. Jednak ostatnie medialne występy pani Grażyny pokazują, że chyba coraz bardziej lubi bawić się modą i wychodzi jej to znakomicie" - mówi "Super Expressowi" stylista Maciej Majzner, dodając że Grażyna pokazała, że w każdym wieku można wyglądać perfekcyjnie.

"To stylizacja, która pokazuje, że kobiety po 60-tce doskonale wiedzą, jak nosić ubrania z nutką vintage tak, aby wyglądać nowocześnie, bez grama pogoni za modą. Nie ma wątpliwości, że pani Grażyna odmłodziła się tym strojem" - podsumował. 

Trudno się z tym nie zgodzić...

Zobacz również:

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"

Grażyna Torbicka: Mąż "nie jest jedyną miłością w jej życiu". Tygodnik obwieszcza wielkie zmiany u byłej gwiazdy TVP!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy