Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gosia Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa to nowe koleżanki? Znalazły wspólny temat!

Gosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek nieznany) i Julia Wieniawa (18 l.) dodały wspólne zdjęcie, z wydarzenia na które razem się wybrały. Czyżby kwitła nowa przyjaźń w show-biznesie?

W piękny słoneczny dzień artyści przyjechali do Buska-Zdroju, by rozegrać towarzyski mecz. W Reprezentacji Artystów Polskich oczywiście nie mogło zabraknąć Radosława Majdana. 

Reklama

W zespole też pojawił się Antek Królikowski, a parterki byłego bramkarza i aktora zasiadły obok siebie na trybunach, by zagrzewać Radzia i Antka do walki.

Najwidoczniej młoda aktorka i prezenterka przypadły sobie do gustu, bo po meczu wykonały kilka selfie, oczywiście w towarzystwie Majdana i Królikowskiego. Ciekawe czy mimo różnicy wieku miały o czym rozmawiać.

Gocha z pewnością mogłaby dać Julce kilka rad, jak funkcjonować w świecie show-biznesu, bo w tej dziedzinie posiada perfekcyjną wiedzę. Wiemy, że Małgonia czuje się młoda duchem, więc spokojnie znalazła nić porozumienia z młodszą koleżanką.

Jednak to co je łączy, to bezgraniczna miłość do partnerów, którym dzielnie kibicowały! Zapewne o tym rozmawiały tego dnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje