Reklama

Reklama

Reklama

Górniak rozstała się z nim przed wielu laty. Zobacz związki, o których dawno już zapomniano

O ich związkach kiedyś mówiła cała Polska. Edyta Górniak (49 l.) i Piotr Kraśko (51 l.) czy Agata Młynarska (57 l.) i Jarosław Kret (59 l.) kiedyś darzyli się gorącym uczuciem, a dziś nie mogą na siebie patrzeć! Przypominamy najgorętsze związki show-biznesu, które nie przetrwały próby czasu!

Od początku swego istnienia środowiska artystyczne słynęły z niewierności, niestałości małżeńskiej i wielu pokus. Realia show-biznesu nie sprzyjają utrzymaniu długoletnich związków. Podobieństwo ognistych temperamentów, rywalizacja na polu artystycznym i podążanie za sławą nie ułatwiają dochowania małżeńskiej wierności, a i pokus w branży artystycznej jest znacznie więcej niż w innych... Kto przed laty tworzył znane pary?


Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Dziś o Edycie Górniak mówi się głównie w kontekście nieszczęsnego zlotu Harmonia Kosmosu, a Piotr Kraśko podpadł fanom prowadzeniem auta bez prawa jazdy. W świetle dzisiejszych skandali niewiele osób pamięta, że tych dwoje łączyło płomienne uczucie! Kulisy ich pierwszego spotkania były niezwykle romantyczne. Piotr Kraśko jako dziennikarz TVP przeprowadzał wywiad z piosenkarką po jej pamiętnym występie w Eurowizji, na którym zajęła drugie miejsce. Związek rozwijał się w piorunującym tempie i już po kilku tygodniach para zamieszkała razem. Ten gorący romans zakończył się jednak prawie tak szybko, jak się zaczął, bo już po kilku miesiącach. Choć byli partnerzy nie opowiadają o sobie w mediach, fanów Górniak zaintrygował wpis dotyczący jednego z jej kolejnych partnerów, Piotra Schramma:

Reklama

"To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek" - pisała Górniak na swoim profilu na Facebooku.

Który z wymienionych zarzutów odnosił się do Kraśki, nie wiadomo.


Borys Szyc i Sylwia Gliwa

Kiedy się poznali, oboje byli piękni, młodzi i planowali karierę na deskach teatru. Drogi Borysa Szyca (44 l.) i Sylwii Gliwy (44 l.) skrzyżowały się na studiach w Akademii Teatralnej w Warszawie. Filmowy Janusz Radziwiłek z "Króla" wypatrzył serialową Monikę Ziebę w uczelnianym bufecie już podczas pierwszych dni zajęć. Para była ze sobą 4 lata. Myśleli o sobie całkiem poważnie, planując założenie rodziny... Jednak ich drogi się rozeszły. Sylwia Gliwa wyszła za mąż za kogoś innego, a Borys Szyc wplątał się w niejeden romans.

"Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: co ja w nim widziałam?" - tak po latach Gliwa ocenia Szyca w wywiadzie dla magazynu "Party".


Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Rozwój tego związku z zapartym tchem śledzili widzowie "Tańca z gwiazdami". W 2005 r. Piotr Gąsowski (58 l.) podczas przygotowań jako uczestnik do drugiej edycji programu poznał Annę Głogowską (44 l.), która partnerowała mu jako tancerka. Para doczekała się córki, Julii (15 l.). W 2011 r. Gąsowski i Głogowska zajęli siódme miejsce w rankingu najbardziej rozpoznawalnych par. Rozstali się po 10 latach związku. Trzeba jednak przyznać, że obecnie mają wzorowe relacje i wciąż przyjaźnią się ze sobą.

"Nie chcę mówić, że to jest miłość, dlatego, że nie jesteśmy już parą. Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający" - mówiła o swoim byłym partnerze Anna Głogowska w "Kulisach sławy".

Taka dobra relacja między byłymi partnerami może stanowić wzór dla innych.

Zofia Zborowska i Radzimir Dębski

Zofia Zborowska (35 l.) jest córką słynnego aktora, Wiktora Zborowskiego. Radzimir Dębski (35 l.) zaś synem sławnego kompozytora, Krzesimira Dębskiego. Poza pochodzeniem z artystycznych rodzin parę połączyło pójście w ślady rodziców. Zresztą poznali się właśnie dzięki nim, w 2004 r. Mieli wtedy zaledwie 17 lat. Ich młodzieńczy związek rozpadł się po 4 latach. Dziś Radzimir Dębski jest związany z modelką Klaudią Wróbel, a Zofia Zborowska tworzy małżeństwo z siatkarzem Andrzejem Wroną.


Agata Młynarska i Jarosław Kret

Agata Młynarska i Jarosław Kret byli ze sobą jedynie dwa lata, ale ich związek zrobili niezłe zamieszanie w show-biznesie! Dla obojga telewizja była drugim domem, tymczasem poznali się... na stacji benzynowej. Okazało się wówczas, że mieszkają blisko siebie. Gdy zacieśnili więzi, coraz częściej pojawiali się razem na salonach. Do czasu aż poróżniło ich podejście do życia i wyznawanie różnych wartości.

"W życiu Agaty istniały tylko dwa elementy: praca i dzieci. Powiedziałem, że nie chcę stawać w szranki z jej synami i telewizją, ale chciałbym choć trochę mieć Agatę tylko dla siebie. Zamierzałem ją zabrać na wycieczkę do Egiptu w listopadzie i ogłosić rozejm. Ale ona pojechała z koleżankami. Zabolało mnie to. Przelała się czara goryczy" - żalił się znany pogodynek w wywiadzie dla "Vivy".

Myślicie, że rozstanie tych par było błędem?

Zobacz też:

Edyta Górniak była w związku ze znanym muzykiem. Utrzymywała tę relację w tajemnicy

Borys Szyc ma na koncie gorący romans z Wendzikowską. Co ich poróżniło?

Jarosław Kret ostrzega Polaków i powołuje się na amerykańskie dane! Od czwartku trzecia fala!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy