Reklama
Reklama

Gorący wulkan energii dorowadzi do wybuchu? Sprawdźcie, kim jest Ola z "Love Island. Wyspa miłości".

Ola jest 9. uczestniczką programu „Love Island. Wyspa miłości”, który będzie można oglądać już dziś o godzinie 20.00. na antenie Polsatu. Zobaczcie, kim jest piękna Ola i jakie ma pasje!

Ola jest szczera do bólu, ale zawsze gotowa, by pomóc. Z pewnością zwróci na siebie uwagę niejednego Wyspiarza. Ta dziewczyna to prawdziwy wulkan energii. 

Jest energiczna, odważna, pełna szalonych pomysłów i zawsze mówi to, co myśli. Nie ma wątpliwości, że najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Na co dzień studiuje równolegle dwa kierunki: dziennikarstwo i prawo. 

Zawsze znajduje jednak czas dla bliskich i... dla samej siebie. To właśnie "Kochaj siebie" jest jedną z jej życiowych sentencji. Mimo tego bywa też krytyczna wobec samej siebie. W skali 1-10 przyznała sobie 7 punktów. 

Reklama

"Dużo muszę zmienić i poprawić, aby z dnia na dzień być lepszą wersją siebie" - mówi. 

Jeśli chodzi o partnera, to ten powinien być przede wszystkim męski. Dla Oli znacznie ważniejszy od wyglądu jest charakter. Gdy ten się zgadza, reszta nie ma już takiego znaczenia. Nie ukrywa jednak, że podobają jej się dobrze zbudowani mężczyźni. Przez ponad dwa lata była w szczęśliwym związku. 

Mimo rozstania Wyspiarka uważa, że był to jeden z najlepszych czasów w jej życiu, głównie przez fakt, że wiele nauczyła się o samej sobie. Zebrane doświadczenie chciałaby wykorzystać u boku nowego chłopaka. Nie interesują jej przelotne spotkania. Na Love Island szuka przyjaciół, no i oczywiście miłości. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy