Reklama
Reklama

Gojdź jest ogromnym fanem Kożuchowskiej! "Niektórzy mają do niej pretensje, że jest święta"

"Lekarz" polskich celebrytów wyznał, że jest zagorzałym fanem Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.). Twierdzi, że nie tylko ceni ją jako aktorkę, lecz także lubi jako człowieka. Tym razem nie wspomniał, jakie zabiegi chirurgiczne pomógł jej wykonać...

Krzysiek Gojdź (46 l.) uwielbia reklamować swoją klinikę chwaląc się, jakie to sławy korzystają z jego usług.

Problem w tym, że nie wszystkie celebrytki chcą być tego typu banerami reklamowymi, gdyż wolałyby przekonywać w mediach, że ich świetny wygląd to zasługa genów albo diety.

Po urodzeniu dziecka do grona jego klientek dołączyła także Małgorzata Kożuchowska. Dowiedzieliśmy się o tym oczywiście dzięki gadatliwemu "doktorowi", co chyba nie do końca spodobało się Gosi, bo ta przestała pozować z nim do wspólnych zdjęć na imprezach.

Reklama

Krzysiek najwyraźniej postanowił się zrehabilitować i nieco ją udobruchać. W swych peanach chyba jednak trocję się zapędził uznając ją za świętą!

"Niektórzy mogą mieć do niej pretensje, że jest „święta”, ale to jest jej wybór, to są jej przekonania i absolutnie cenię Małgosię za to, że jest sobą, a nie poddaje się jakimkolwiek krytykom w mediach" – mówi Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Myślicie, że święta Małgorzata wybaczy?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy