Reklama
Reklama

Gąsiewska i Zdrójkowski zaskoczyli wszystkich i okazali się razem! Stara miłość nie rdzewieje?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem! Brzmi jak scena wyjęta żywcem z polskiego filmu? Dokładnie tak! Młode gwiazdy spotkały się na planie produkcji „Święta inaczej”.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem... na ekranie

Wiktoria Gąsiewska i jej były partner Adam Zdrójkowski spotkali się ponownie na planie filmu "Święta inaczej". Produkcja trafi do polskich kin już 25 listopada i zapewne zadziwi miłośników kinematografii, a przynajmniej tak utrzymuje jej reżyser Patrick Yoka.

"Zależało mi na tym, by nie opowiadać historii świątecznej tak, jak byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. By była ona nową i ciekawą propozycją dla widzów. Czymś świeżym i zaskakującym. W "Świętach inaczej" nasi bohaterowie są prawdziwi i bliżej życia. A świat, w którym żyją, nie jest taki różowy, wydumany i pełen lukru" - podsumował reżyser.

Reklama

W filmie zobaczymy wiele gwiazd znanych z polskiego show bizensu m.in. Darię Widawską, Karola Dziubę, Agnieszkę Mandat, a także plejadę młodych aktorów: Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Kruszczyńską, Oskara Wojciechowskiego i Antoniego Sałaja.

"Święta inaczej" - to nie przesłodzona komedia, a prawdziwa przygoda

O dziwo, "Święta inaczej" mają być komedią nowatorską, która nie będzie cukierkowa, urocza i piękna jak "Listy do M" czy inne polskie produkcje

"Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te Święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne" - czytamy w opisie filmu w serwisie Filmweb.pl.

. W tym filmie wszystko idzie nie tak jak powinno, a zaskakujący splot wydarzeń odmienia życie bohaterów, którzy próbują sobie poradzić z nadmiarem negatywnych emocji, które buzują w nich w święta. Czy dadzą radę?

Pójdziecie do kina na "Święta inaczej"?

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy o rozstaniu ze Zdrójkowskim: "Ciężko"

Zdrójkowski już nie płacze za Gąsiewską! Wyznał, co do niej czuje

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska są parą. 16-latka lubi prezentować wdzięki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy